SK Kosmonosy - FK Pšovka 4:1 (2:0)
Sestava: Traxler, Kubáč, Vavro, Vlk(c), Páko, Müller, Vedlík, Mencl, Kos, Merta, Rypka - Eder, Techlovský.
Góly: Rypka.
ŽK: Vlk, Rypka.
Dnes byl pro kluky náročný den, ale ono jim to neuškodí, trošku nás i starší postihla marodka. Tadeáš už podruhý odchytal oba zápasy, další tři kluci byli v základu i starších a další dva pak střídali, ale všichni to zmákli na výbornou. Starší dorost odehrál parádní zápas a jen kousek chyběl k lepšímu výsledku a nám chyběl ten kus o něco větší, střídáme výborné momenty s hodně špatnými a stále se nemůžeme pořádně rozjet, chybí nám ta potřebná troška něčeho...
První poločas jsme si opět prohráli sami, soupeř lepší nebyl, 7.min Luky sám na gólmana a nic. Po pár minutách soupeř po rohu trefuje břevno, koukáme jak skoro nejmenší hráč nikým nebráněn v poklidu hlavičkuje. 20.min už je to 0:1, nedostaneme míč z vápna a necháme domácí dvakrát dorážet, zcela zbytečný gól. Velkou turovku pak měl Michal, po rychlé kombinaci si to navedl do vápna, ale z jasné pozice přestřelil. A samozřejmě zase přišel trest a darovaný gól za dvě chyby v jednom, 32.min míč jasně pod kontrolou, ale místo přesné rozehrávky odevzdáme protihráči, hned nákop na volného útočníka, ten jde sám na Tadeáše, protože naše obrana předvede základní chybu, do šaten jdeme za stavu 0:2 a trošku zklamaní. Do druhé půlky už nenastupuje nachlazený Kosák, ale stále máme chuť něco s výsledkem udělat a v 52.min svitne naděje, Michal přesně odcentruje, Kuba sice nedá tutovku do odkryté brány, ale Luky dorážku už využije. Po pěti minutách si to ale zase lacino zkomplikujeme, nebráníme ve středu hřiště, naše největší bolest - stačí jen trošku důrazu a byl by klid, bohužel necháme soupeře v klidu hrát a dostat se až před Tadeáše, 1:3. Pak už je to těžký a devět minut před koncem je rozhodnuto, jak jinak, laciná ztráta, centr na volnýho před bránu a 1:4. Bohužel naše hra je teď často neuspořádáná a netaktická, sice máme výborné momenty, ale nedokážeme toho využít a především nás sráží ty laciné ztráty a odfláklé bránění. Ale pracujeme dál a ono se to zlepší.