11.kolo - neděle 21.10.2018 od 12:30
TJ Kunice - FK Pšovka 1:7 (0:4)
Sestava: Traxler, Kubáč, Vlk(c), Mencl, Kos, Ježek, Čermák, Feix, Vedlík, Merta, Hruška - Rypka, Techlovský, Eder, Horáček.
Góly: Hrůša 2x, Jéža, Fixa, Kubáč, Rypka, Vítek.
Od začátku jsme měli převahu a když to bylo po dvaceti minutách 3:0, dohrálo se to v pohodě. Tentokrát jsme naštěstí nepřipustili žádné komplikace a převahu využili i gólově. Rozhodla povedená šestiminutovka mezi 12 - 18.min, skóre otevřel Jéža, navedl na střed vápna a obstřelil brankáře, pak dvakrát Hrůša, nejrpve využil špatné postavení brankáře a přeloboval ho, pak překvapil všechny hráče ve vápně, především brankáře a slabá střela záhadně proklouzla do sítě. Ve 27.min se k odraženému míči dostal Fixa a z hranice vápna to nechytatelně poslal pod víko. Na začátku druhé půle se k trestňáku postavil Jéža, rozehrál vedle sebe na Martina a ten trefil přesně šibenici, parádní zásah. Aktivní Luky se taky nenechal zahambit a z 25 metrů vyslal přízemní projektil, těsně před brankářem to skočilo a bylo to 6:0. Náš poslední gól dal Víťa, po výborném  centru Romči si naběhl ke vzdálenější tyči a s přehledem to uklidil. V samotném závěru využil soupeř naší chyby v rozehrávce a jak jinak, dal nám laciný gól. Tak dobrý kluci, už jsme to taky potřebovali zase jednou vyhrát, hlavně starší si potřebovali zlepšit náladu po nepovedeném zápase. Už se nám i marodi začínají vracet, tak ještě ten Michal ať to koleno vyléčí a snad už budeme komplet.