9.kolo - neděle 7.10.2018 od 12:30 - hřiště UMT Na Máchovně 644, Beroun.
Český lev - Union Beroun - FK Pšovka 5:2 (4:1)
Sestava: Traxler, Kubáč, Vedlík, Vlk(c), Kos, Merta, Vavro, Müller, Mencl, Ježek, Hruška - Rypka, Čermák, Eder, Feix, Techlovský.
Góly: Hruška, Feix.
První poločas nás zničilo děsivé bránění, to bylo na ručník, všechny čtyři góly byly podobné, dvěma hráčům soupeře stačilo se rozeběhnout a jít na bránu, nikdo jim v tom nebránil. Jinak mezihra docela ušla, kluci se snažili hrát fotbal, ale když si necháme dát takový školácký góly, je to pak těžký zbytečně otáčet z 0:4. Poločas nakonec skončil 1:4, Luky výbornou průnikovkou vybídl Hrůšu, ten proti gólmanovi nezaváhal. Po přestávce se hra znatelně zlepšila a hned po třech minutách přišlo snížení a jiskra naděje na lepší výsledek, Fixa se do toho za vápnem opřel a poslal to nechytatelně od tyče do brány. Náš tlak narůstal, soupeře jsme přehrávali a zamkli na jejich půlce, ale ty góly nám chyběj a že šancí bylo dost. Chvíli před koncem jsme z ojedinělé šance dostali na 2:5, no nedá se nic dělat. (Teď tu musím na žádost některých kluků napsat obvyklou větu) Jedeme dál, zlepšení pomalu přichází a pak to bude koncert... Nikoho kritizovat nebudu, prostě občas to nejde podle představ, ale chci dnes vyzdvihnout výkon střídajících hráčů, kteří naší hru hodně zkvalitnili a především výborný výkon Matěje. Taky nás potěšila zlepšená hra Zdendy, jen tak dál. Tak zítra pánové, Leoš Vám dá trošku do těla...