FK PŠOVKA MĚLNÍK - Dorost
fkpsovkamelnik.cz - oficiální stránky FK Pšovka Mělník
fkpsovka2005.estranky.cz - stránky žáků
fkpsovka2017.netstranky.cz/ - stránky starší přípravky
fkpsovka20097.webnode.cz - stránky mladší přípravky
psovaktensenevzdava.cz - stránky školičky FK Pšovka
nv.fotbal.cz - stránky fotbalové asociace ČR
is.fotbal.cz - informační systém FAČR
skfs.cz/ - stránky středočeského krajského fotbalového svazu
vysledky.lidovky.cz - neoficiální výsledky
Zimní soustředění 2017, opět v Desný, středa-sobota 8.-11.3.2017.
Seznam účastníků: Zůza, Tomášek, Feix, Mencl, Merta, Müller, Vedlík, Eder, Horáček, Kubáč, Vlk, Zelenka, Hrstka, Traxler, Rypka, Páko a samozřejmě koučové Libor a Libor.
foto a video: http://jgampw.rajce.idnes.cz/2017_03_zimni_soustredeni
1.den:
Příjezd dle plánu v sedm, děkuji všem za odvozy. Penzion je velmi pěkný a majitelé moc ochotní. Rozdělení pokojů a večeře. 20:45 a jdeme se proběhnout, nejdřív výběh cestou na umělku a zpět, pak nás čekalo několik sérií sprintů do kopce. Druhá věčeře rohlíky s Nutellou nebo jogurt a u toho koukáme na ligu mistrů Barca s PSG. Usínání je dnes o něco dýl, ale ze zkušenosti víme, že s nárůstem odběhaných kilomentrů a odmakaných hodin se bude čas zkracovat. Tak dobrou noc.

2.den:
Budíček 7:15, 7:30 rozcvička na čerstvém vzduchu, v noci trošku nasněžilo, ale je to mokré. Před osmou vydatná snídaně, čokokuličky s mlékem nebo housky a salám/sýr nebo s marmeládou. V 8:45 odchod na umělku. 9-11 trénink, pohyb/nahrávky/sprint a takhle pořád dokola, z kluků se jen kouřilo, poslední půlhodinku jsme trošku polevili, centry a zakončení. Po obědě hodina a půl oddech (no někteří tu lumpačej a nejsou v klidu - tím nedobrovolně požádali o zvýšení dávek sprintů), od 14:00 jdeme do lesa, nad chatou je pěkná cesta, hodinku si zaběháme a v 15:40 odjíždíme do haly. No trošku změna, trenér se rozzlobil, že někteří nejsou po obědě v klidu a na výběh se jde tedy už ve 13:45, tak si aspoň víc zaběhaj, proto tu vlastně jsme. Jo byl to pořádný zápřah, začali jsme 20x sprinty do kopce 50 metrů, pak slalomy mezi stromy, bylo to výživné. Po návratu na chatu něco té zdravé výživy, energy tyčinky a ovoce, za necelou hodinu odjezd do haly. Třetí dnešní tréninková jednotka odmakaná opět poctivě. Po večeři 1,5 hodiny klid a ve 20:15 se šlo na čtvrtou jednotku, výběh na polní cestu a opět sprinty a opět poctivě odmakaný. Dnešní večer byl ve znamení pořádku, takže po doběhu a po hygieně jsme zkontrolovali úklid, přeci jsme lidi. Jo celkem to bylo poklizený. Druhá večeře byla zasloužená a koukli jsme na Lyon s AS Řím, parádní match, nahoru dolů. Dnes večerka logicky o něco dříve než včera, ani jsme je nemuseli moc nutit, při kontrole v jedenáct už někteří spali. Docela prší, o to víc se bude lépe usínat.

3.den:
Ráno se ukázalo, jak klukům chybějí maminky. Budíček normálně v 7:15, ale naschvál jsem je dnes nevzbudil, nechal jsem to na nich, i trošku jako test, jestli únava pracuje, v 7:30 jsme čekali na rozcvičku. Poněkud otrávené obličeje se potácely po schodech a někteří držkovali, jaktože jsem je nevzbudil, ale rozcvička je probrala a u snídaně už bylo živo. Stále mírně poprchává, ale ne tolik, abychom netrénovali. Umělka 9-11 klasika makání, makání a makání, na závěr střelba na přesnost a boj o to, kdo nebude mýt tréninkové pomůcky před djezdem do haly. Mytí zbylo nakonec na Líbu, Marcela, Dana, Kužela a Martina. Promočený návrat na chatu a s chutí na oběd, kuře s bramborem mňam a pak jsme si trošku zaslavili. Honza Feix slaví "15" a to si zaslouží dort, Medovník od maminky nám všem chutnal. Takže ještě jednou: Vše nej Fixo. Pauza po obědě byla velmi tichá, energie ubývá a silami už kluci neplýtvají. Ve 14:15 jdeme na oblíbené sprinty v lese, všichni bez ulejvání poctivě makaj, navíc skupinka recidivistů (zlobili o polední pauze, vzbudili lumpárnama trenéra) Honza M., Líba, Jarda, Martin a Matěj si dali ještě bonus v podobě tří 50-ti metrových serií. Po výběhu posilnění tyčinkama a banánama, příprava do haly a 16-18 makání v hale, tentokrát už to bylo víc s míčem, to kluci uvítali. Zbyl i čas na fotbal a to už byli ve svém živlu. Večeře řízek s bramborovým salátem, řízek snědli všichni a někdo si i přidal, salát moc ne. Večer už běhat nejdeme, ale o nic nepřijdou, dáme si posilování na chatě. A bohužel máme i jednoho odpadlíka, Michal si šel po večeři lehnout s mírnou horečkou. Ve 20:15 nástup na posilování, že to jsou oblíbené cviky bylo vidět ve výrazech napjatých tváří a vykulených očí. Druhá večeře byla zasloužená. Dnes mají kluci povoleno posedět v jídelně, popíjejí zdravé nealko (Sprite, Kofolu a ještě něco) a chroustaj popcorn atd. Jedenáct hodin a kontrola, vše v klidu, někteří už spí.

4.den:
Dnešek je nejkrásnější, chvílemi svítí i sluníčko a je úplně sucho. Ráno klasika, budíček 7:15, rozcvička a po snídani umělka 9-11. Michalovi už je dobře, asi mám zázračné léky, ale raději na odpolední výběh nepůjde a pojede s koučem Liborem a Adamem po dopoledním tréninku domů. Tréninková jednotka začala speciální nadstavbou pro čtveřici hříšníků, kteří v noci udělali Járovi kanadský žertík, ten Adamovi, Martinovi, Vítkovi a Hrstičovi určil cviky navíc a přidal se k nim i Fixa, aby věděl, že prasátka se na auta nemalují. Dnešní trénink už nebyl převážně o makání, zapojili jsme víc práci s míčem, nácvik akcí a střelbu, závěrečných 40 minut byl fotbálek. Oběd masová směs s rýží a do 13:30 oddech, pak se šlo na poslední akci, tradiční výběh na Špičák a slušný 3km s převýšením 300m, tam nezbytné foto z nejvyššího místa a horká čokoláda, zpátky z kopce do chaty už to byla pohodička. Marcel mě nahoře sice proklínal, ani ho neuklidnilo a nevěřil mi, když jsem mu říkal, že nakonec bude rád, ale cestou domů už byl spokojený, že to dal. Po návratu hodinka na zabalení věcí a úklid pokojů, rozloučení s paní velitelkou chaty a cestou domů nezbytná zastávka v mekáči v Boleslavi.

Soustředění bylo opět super, počasí sice nebylo zcela ideální, ale trošku vody nám nevadí. Všichni kluci makali naplno a s chutí, náročné dávky zvládali výborně, myslim, že si to pořádně užili, jsou super parta a občasný lupárny jsou asi nezbytné. Vše klapalo jak mělo, chatu jsme nezbořili a kluci udělali něco pro zdraví. Velké díky rodičům za odvozy, klukům za účast, koučům za starost a organizaci (no musim si sám sobě taky poděkovat), díky majitelům penzionu, bylo to tam po všech stránkách výborný (wifi makala). Jo paráda, krásně a užitečně strávený čas.


Středa - sraz na hřišti v 16:30.
Sobota - odjezd z Desný cca v 16:00, návrat na hřiště cca v 18:00.
Ubytování http://penzionuhanzlicku.com. ADRESA: Žďár 112, Tanvald.
Cena: 2100 Kč, ubytování s plnou penzí, pronájem sportovišť a rezerva.
Odkaz na loňské soustředění: /ostatni/denik/zimni-soustredeni-2016
Odvoz tam i zpět autama:
Středa: Zůza, Tomášek, Eder, Horáček, Vedlík.
Sobota: Zůza, Tomášek, Feix, Vedlík, Mencl. (Müller sám)

Info co s sebou: Tréninkové oblečení do haly (dres/trenky nebo tričko/tepláky).
Oblečení na trénink venku na umělce (termo, teplákovka, mikina, triko dlouhý rukáv, rukavice, čepice).
Oblečení na běh venku (to samý co na umělku, ale rezervní).
Oblečení na chatu.
Ať mají prostě něco i na převlečení, budou běhat a potit se a venku se možná něco promočí.

- Kapesné, kartička pojištěnce (kopie).
- Baterka (nejlépe čelovka!).
- 1x obuv na běh v terénu-tenisky.
- 1x sálová obuv.
- 1x kopačky.
- 1x normální boty na ven
.
- Pantofle do chaty.
- 2x Termoprádlo – budeme se pohybovat venku, je třeba, aby kluci neprostydli. Je lepší více tenkých vrstev oblečení, než jedna tlustá. Pokud termoprádlo nemáte, stačí 2x triko s dlouhým rukávem, 2x podvlíkačky.
- 2x triko s krátkým rukávem a s dlouhým rukávem.
- 2x mikina.
- 2x tepláková souprava/tepláky.
- 1x šusťáková bunda popř.
- 2x čepice/čelenka.
- 2x rukavice (jedny třeba sportovní).
- 1x rolák/šátek na krk-šála.
- Hygienické potřeby (včetně ručníku).

- Pyžamo.
- Lahev na pití, obsah dodám na místě.
- Něco k zakousnutí, sušenky, energy tyčinky atd. kdo co má rád.

To je tak ňák obecně vše, úpravy nechám na rodičích, ale to základní ať mají.
.
Středa 24.7. 18:00 trénink.
Pátek 26.7. 18:00 trénink.
Příští zápasy
Sobota 3.8. ??:?? - přátelák
Pšovka - Hostouň
Plus asi ještě jeden přátelák
Neděle 18.8. 12:30 - KP
Kunice - Pšovka
Neděle 25.8. 12:30 - KP
Pšovka - Velim
Odehrané zápasy
Neděle 16.6. 12:30 - KP
Pšovka - Červený Újezd 1:2
Sobota 8.6. 16:30 - KP
Rakovník - Pšovka 6:4
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one