FK PŠOVKA MĚLNÍK - Dorost
fkpsovkamelnik.cz - oficiální stránky FK Pšovka Mělník
fkpsovka2005.estranky.cz - stránky žáků
fkpsovka2017.netstranky.cz/ - stránky starší přípravky
fkpsovka20097.webnode.cz - stránky mladší přípravky
psovaktensenevzdava.cz - stránky školičky FK Pšovka
nv.fotbal.cz - stránky fotbalové asociace ČR
is.fotbal.cz - informační systém FAČR
skfs.cz/ - stránky středočeského krajského fotbalového svazu
vysledky.lidovky.cz - neoficiální výsledky
24.2.-27.2.2016 (středa-sobota) zimní soustředění v Desný
Seznam přihlášených: Zůza, Tomášek, Hezina, Mencl, Beníšek, Havel, Kubáč, Müller, Feix, Owen, Svojš, Eder, Kaiser, Nouzák, Hrstka, Horáček, Rypka. (Trenéři: Zůza, Tomášek).
Foto: http://jgampw.rajce.idnes.cz/2016_02_27_soustredeni

Den první:
Příjezd v pohodě kolem sedmý, ubytování je po čtyřech, v půl osmý večeře Boloňské špagety, hodina oddech a šlo se běhat. Je tu trošku sněhu, takže neběháme v blátě. Výběh okruh cca 2,5km s vložkou několika sérií sprintů, pak přišla vhod večerní svačina Nutella s pečivem. Dobrou noc.
Den druhý:
7:15 budíček, 7:30 výběh a rozcvička před snídaní. Lehký oddech a odjezd na trénink, 9:30-11:30 tréninková jednotka na umělce, počasí paráda, tak se nám dobře a s chutí maká, teda zatim jo. Ve 12 oběd, polévka vývar s nudlemi a kuře s bramborovou kaší. Po jídle muzika, wifi a blbnutí, někdo možná i odpočíval. Ve 13:45 opět výběh na čerstvý vzduch, slušná porce sprintů do kopce. Pak lehký oddech a hned odjezd do haly, tam 15:30-17:00 svižné potrénování. Večeře v 17:45, ňáká polévka a rizoto, bylo dobré. Od 19:00 povinné fandění Spartičce v Krasnodaru, kdo nechtěl šel běhat, no každý raději fandil, i slávisti. Po poločase šli kluci na orientační běh, vítězná skupina ještě stihla čtvrt hodiny druhého poločasu, dorazili zrovna když dal Fatai na 3:0 a postup je náš. Večerní svačina přišla vhod všem, kluci makaj poctivě a užíváme si to.
Den třetí:
Přes noc lehce nasněžilo, teplota kolem nuly, počasí nám stále přeje, jinak stejně jako včera, 7:15 budíček, 7:30 výběh a rozcvička před snídaní. Lehký oddech a odjezd na trénink, 9:30-11:30 tréninková jednotka na umělce, trošku je na některých cítit únava, ale zatím se dobře a s chutí maká. Ve 12 oběd, polévka bramboračka a rajská s těstovinama. Po jídle opět muzika, wifi a blbnutí, někdo možná i odpočívá. V jednu půjdem sledovat los Sparty v evropské lize a ve 14:15 opět výběh na čerstvý vzduch před odjezdem do haly, ta je 16:00-18:00, naplno to kluci odmakali a jsme s nimi vcelku spokojení. Cestou na chatu opět zastávka u vietnamčíka ve večerce pro sladkosti a v 19:00 dobrá večeře na přání, sice ne zrovna ideální pro sportovce, svíčková s knedlíkem, Kuba Kaiser zase snědl hromadu, víc než trenéři. Ve 20:40 je sraz v jídelně na teorii, obvykle tou dobou jdeme na výběh, ale kluci už skučej, únava z náročného programu se projevuje a zítra je ještě čeká trénink na umělce a před odjezdem domů výběh necelých 7km na Špičák, navíc mají starší v neděli zápas, tak jsme se slitovali a dnes už se běhat nešlo, což samozřejmě všichni uvítali. Někteří už šli dobrovolně spát a dnešní večer je nejklidnější.
Den čtvrtý:
Dnes bez ranního výběhu, tak se posunul i budíček na 7:30, kluci se poctivě prospali a narozdíl od večera vypadají svěží, ta naše shovívavost jim pomohla. Trénink na umělce 9:00-10:30 ve svižném tempu, opět poctivě odmakaný. 11:30 oběd a ve 13:00 jdeme na závěrečnou část, výběh na Špičák, kluci se celkem těší a taky to tak vypadalo, uběhli to na pohodu. Necelých 40 minut nahoru, tam jsme si dali horkou čokoládu nebo čaj a zpátky do chaty ani ne 20 minut, polovina kluků to dala v pohodovém tempu, asi šetřili trenéry. Ve čtyři rozloučení s pánem chaty a odjezd, cestou domů ještě tradiční zástavka u mekáče v Boleslavi a v šest jsme byli doma.

Kluky musíme jen pochválit, náročné dávky odmakali poctivě, i ty těžší úseky dřeli s maximální snahou, vše bylo zcela v pohodě a žádnej problém, jak při tréninku, tak ani v době volna. Počasí nám taky přálo, ubytování dobrý, takže celkově paráda.

Info co s sebou:

Tréninkové oblečení do haly (dres/trenky nebo tričko/tepláky).
Oblečení na trénink venku na umělce (termo, teplákovka, mikina, triko dlouhý rukáv, rukavice, čepice).
Oblečení na běh venku (to samý co na umělku, ale rezervní).
Oblečení na chatu.
Ať mají prostě něco i na převlečení, budou běhat a potit se a venku se možná něco promočí.

- Kapesné, kartička pojištěnce (kopie).
- Baterka (nejlépe čelovka!).
- 1x obuv na běh v terénu-tenisky.
- 1x sálová obuv.
- 1x kopačky.
- 1x normální boty na ven
.
- Pantofle do chaty.
- 2x Termoprádlo – budeme se pohybovat venku, je třeba, aby kluci neprostydli. Je lepší více tenkých vrstev oblečení, než jedna tlustá. Pokud termoprádlo nemáte, stačí 2x triko s dlouhým rukávem, 2x podvlíkačky.
- 2x triko s krátkým rukávem a s dlouhým rukávem.
- 2x mikina.
- 2x tepláková souprava/tepláky (nejlépe šusťáky, aby snadno nepromokly!).
- 1x šusťáková bunda popř.
- 2x čepice/čelenka.
- 2x rukavice (jedny třeba sportovní).
- 1x rolák/šátek na krk-šála.
- Hygienické potřeby (včetně ručníku).

- Pyžamo.
- Lahev na pití, obsah dodám na místě.
- Něco k zakousnutí, sušenky atd. kdo co má rád.

To je tak ňák obecně vše, úpravy nechám na rodičích, ale to základní ať mají.


Plán: odvoz tam i zpět je zajištěn (Beníšek, Eder, Feix, Tomášek a Zůza).
středa - sraz na hřišti v 16:30.
sobota - odjezd z Desný cca v 16:00, návrat na hřiště cca v 18:00.
Ubytování www.pensionnuselska.cz.
Cena: 1800 Kč, ubytování s plnou penzí, pronájem sportovišť a rezerva.
Odkaz na loňské soustředění: /ostatni/denik/zimni-soustredeni-2015
.
Středa 24.7. 18:00 trénink.
Pátek 26.7. 18:00 trénink.
Příští zápasy
Sobota 3.8. ??:?? - přátelák
Pšovka - Hostouň
Plus asi ještě jeden přátelák
Neděle 18.8. 12:30 - KP
Kunice - Pšovka
Neděle 25.8. 12:30 - KP
Pšovka - Velim
Odehrané zápasy
Neděle 16.6. 12:30 - KP
Pšovka - Červený Újezd 1:2
Sobota 8.6. 16:30 - KP
Rakovník - Pšovka 6:4
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one