FK PŠOVKA MĚLNÍK - Dorost
fkpsovkamelnik.cz - oficiální stránky FK Pšovka Mělník
fkpsovka2005.estranky.cz - stránky žáků
fkpsovka2017.netstranky.cz/ - stránky starší přípravky
fkpsovka20097.webnode.cz - stránky mladší přípravky
psovaktensenevzdava.cz - stránky školičky FK Pšovka
nv.fotbal.cz - stránky fotbalové asociace ČR
is.fotbal.cz - informační systém FAČR
skfs.cz/ - stránky středočeského krajského fotbalového svazu
vysledky.lidovky.cz - neoficiální výsledky
15.-18.1.2015 (čtvrtek-neděle) zimní soustředění se staršíma žákama v Desný http://www.pensionnuselska.cz/.
Návrat v neděli cca v 15:00.
http://psovka-melnik-starsi-zaci.webnode.cz/news/zimni-soustredeni-desna-2015/

Seznam přihlášených:
Havel, Mencl, Zůza + trenér Libor st., Müller, Pudil, Vlk, Mareček - bohužel onemocněl.

Den první: http://jgampw.rajce.idnes.cz/2015_01_15_soustredeni/
http://www.sports-tracker.com/workout/libkaz/62gtq8mnkinsvp4b - trasa večerního výběhu
Příjezd v pohodě, kolem sedmý večer. Trochu sněhu tady je, asi tak 10-15 cm, teplota nad nulou. Celkem je kluků 12, na poslední chvíli odpadli marodi Kája a Kalfa od starších. Rychle se ubytovat, kluci se rozdělili po čtyřech, pokoj nejmladších obsadili Libka, Honzik, Dan a Kuba. Marcela si vzal na pokoj Havran, Kosák a Petr Adámek. Po zabrání postelí (Kuba jako nejmladší šel nahoru na palandu) a vyhození věcí někam po různých místech pokoje se šlo na večeři, rýže s omáčkou po nikom nezbyla, tak to nejspíš všem chutnalo. Pak něco přes půl hodiny na strávení jídla a převléknutí do sportovního, sraz před chatou a pěkný 3 km výběh lesem s baterkama, úvodní kopec dal zabrat, ale kluci to dali na pohodu, já taky, sice jsem se držel na konci, ale možná bych zvládl být i v půlce, ale musel jsem skupinu pro jistotu uzavírat, takže jsem celou dobu běžel s Marcelem, kousek před námi Kuba Havel. Na chatě byl připravený chleba s pomazánkou, někteří hladovci si dali, pak večerní hygiena, mobily atd. Mladý kluci zalehli nejdřív, první usnul Kuba, ty starší janci ještě šaškovali, ale Kajdy je zítra zkrotí únavou. Je to tu příjemné a všichni se mi zdá září spokojeností. No uvidíme zítra, program mají vcelku náročný, ale znám je a vím, že to zmáknou v pohodě.

Den druhý: http://jgampw.rajce.idnes.cz/2015_01_16_soustredeni
https://www.youtube.com/watch?v=Bhbek_C29bI
https://www.youtube.com/watch?v=D326JCbU6Q8
https://www.youtube.com/watch?v=Efsh7b2Voxc
http://www.sports-tracker.com/workout/libkaz/5lsgc8i4nadp1pbi - trasa nočního orientačního běhu
Ráno byl budíček dobrovolný, ale v 8:00 už museli být všichni nastoupení před chatou na rozcvičku, ať nám lépe chutná snídaně. Lehký výběh a protažení, v 8:30 snídaně. Od 9:30 do 11:30 trénink na umělce, teplota cca 3-5°C a bezvětří, takže paráda. Věci odložit k usušení a lehký odpočinek s mobilama v rukou, 12:30 oběd, sekaná s bramborovou kaší. Poklidné strávení oběda a šup do sportovního, od 14:00 na hodinu výběh k lesu nad chalupou, tam nás čekaly nekonečné série sprintů, běhů pozadu, žabáků a kachniček do kopce. Na závěr výběhu několik sprintů v hlubokém sněhu a pěkně prudkém kopci. Výklus zpět, rychle dát sušit věci a boty, pak půl hodinky cvičení a protahování v chalupě. Trošku toho oddechu, sbalení věcí a čeká nás od 16:30 do 18:00 trénink v hale. Tam už někteří začali vyhrožovat, že večer běhat nejdou. Ale najíme se, oddychneme a nabereme síly, pak to zas půjde. Boloňské špagety, hodina oddych a čeká nás večerní orientační běh družstev. Kluci dostali mapy s vyznačením míst, kde jsou schované rozlišováky, celkem sedm pro každý tým. Očekávali jsme cca hodinu hledání, ale tým složený převážně z mladých (Libka, Honzik, Dan, Marcel a starší Víťa s Petrem) překvapil a zabralo jim to jen 25 minut. Zato druhý tým se jako hledači moc neosvědčil, asi s desetiminutovým zpozděním sice oběhl celý okruh, ale měli jen tři nalezené rozlišováky, takže vyběhli znovu a běh jim trval přes hodinu, nakonec dali okruh 3x, takže pěkných nočních 7,5 km, no aspoň budou mít víc namakáno. Dnes asi usnou dříve než včera a zítra je čeká pěkný program, hezký dlouhý výběh na Špičák. Kuba Havel usnul jako první, statečně se celý den snaží, aby se vyrovnal klukům i o dvě hlavy větším, je to borec. 

Den třetí: http://jgampw.rajce.idnes.cz/2015_01_17_soustredeni
Počasí stále přeje, je nad nulou, sice ráno mrholilo, ale rozcvička před snídaní v pohodě a během dopoledního tréniknu se vcelku vyčasilo, oblačnost je, ale neprší. Mlaďasové v pohodě, trénink na umělce odmakali poctivě a síly ještě mají, trošku teda někteří remcaj, že se jim nechce odpoledne běhat, ale výběh na Špičák nikoho nemine, teda jen Víťu ze starších, ten už raději nebyl ani na tréninku, není zcela fit, tak má naordinovaný oddech. Oběd rizoto, hodina volno a ve dvě byl sraz na výběh. Nakonec odpadl i Havran ze starších, zůstal ležet, že se necejtí dobře. Po půl kilometru dostal Marcel svolení a běžel zpět do chaty, odmakal to tu poctivě, ale na tohle se necejtil, nakonec litoval, když mu kluci řikali, že to zas tak hrozný nebylo. Na Špičáku byl nejrychleji ze všech Kosák, ten snad celou cestu běžel, z mlaďasů doběhli na špici současně Libka s Honzikem, nějakou tu minutku po nich Dan a poslední já s Kubou, ale velkou ztrátu jsme neměli. Sice jsme střídali napůl běh s chůzí, ale Kuba to odmakal parádně a zaslouží si můj obdiv, kor když při cestě zpět mi dvakrát z kopců utekl, to patřil mezi nejrychlejší. Tam to bylo 3,17 km a 40 minut nám to dalo i s přestávkama, zpátky jsme si to o cca 700m prodloužili, takže 7 km slušný výběh. Bohužel než jsem stačil uložit záznam trasy, tak mi při doběhu při protahování vypadl mobil z kapsy a aktuální data byla fuč. Aspoň jsem trasu vyznačil na Mapách.cz, aby měli kluci vzpomínku. Na Špičák http://jgampw.rajce.idnes.cz/2015_01_17_soustredeni#spicak_tam.jpg a zpět http://jgampw.rajce.idnes.cz/2015_01_17_soustredeni#spicak_zpet.jpg .Večeře dnes byla o něco dřív a od 18:30 - 20:00 trénink v hale. Ke konci už klukům docházely síly, ale užili jsme si to různýma hrama a soubojema. Na chatu jsme všichni dorazili unavení a hladoví, rohlíky s nutellou zmizely velmi rychle. Teď kluci blbnou a užívají si volno, spát šli dřív než předešlé dny.

Den poslední: https://www.youtube.com/watch?v=G3EmVaUM_P0&feature=youtu.be
http://jgampw.rajce.idnes.cz/2015_01_18_soustredeni
Ráno pohoda, všichni čerství, rozcvička podle plánu, mírně sněží a je chladněji, ale nemrzne, při odjezdu na poslední trénink bylo +2°C. Dopolední jednotku na umělce opět všichni poctivě odmakali, první hodina byla náročnější, druhou jsme už zvolnili, střelba zpestřená soutěží o kliky a běhy, na závěr fotbálek. Odjezd na chatu byl v duchu trošku úlevy, že už je konec makání, ale na druhou stranu by tu kluci ještě rádi zůstali. Oběd rajská, sbalit věci a kolem jedný odjezd. Cestou jsme se zastavili v Boleslavi u Mekáče a uvidíme se zas ve středu na zimní lize.

Soustředění bylo super, všichni to poctivě odmakali a drželi krok se staršíma klukama. I přes tu dřinu to byl pro kluky pěkný zážitek, potrénovali, zaběhali si, dost času zbylo i na oddech a zábavu. Doufám, že přístě se už nás sejde víc. Ještě chci poděkovat Pavlovi a Danovi za pomoc s dopravou. Samozřejmě největší dík je pro Káju, trenéra starších žáků, který celé soustředění zařídil a organizačně to bylo bezchybné, s pomocí Jirky Bláhy jsme tu zvěr celkem bez problémů zvládli.
Info co s sebou:

Tréninkové oblečení do haly (dres/trenky nebo tričko/tepláky).
Oblečení na trénink venku na umělce (termo, teplákovka, mikina, triko dlouhý rukáv).
Oblečení na běh venku (to samý co na umělku, ale rezervní).
Oblečení na chatu.
Ať mají prostě něco i na převlečení, budou běhat a potit se a venku se možná něco promočí.

- Kapesné, kartička pojištěnce (kopie).
- Baterka (nejlépe čelovka!)
- 1x obuv na běh v terénu-tenisky.
- 1x sálová obuv.
- 1x kopačky.
- 1x normální boty na ven
.
- Pantofle do chaty.
- 2x Termoprádlo – budeme se pohybovat venku, je třeba, aby kluci neprostydli. Je lepší více tenkých vrstev oblečení, než jedna tlustá. Pokud termoprádlo nemáte, stačí 2x triko s dlouhým rukávem, 2x podvlíkačky.
- 2x triko s krátkým rukávem a s dlouhým rukávem.
- 2x mikina
- 2x tepláková souprava/tepláky (nejlépe šusťáky, aby snadno nepromokly!)
- 1x šusťáková bunda popř.
- 1x čepice/čelenka
- 1x rukavice, aspoň jedny (třeba sportovní)
- 1x rolák/šátek na krk-šála.
- Hygienické potřeby (včetně ručníku)

- Pyžamo
- Karimatka nebo podobná podložka na cvičení.
- Lahev na pití, obsah dodám na místě.
- Něco k zakousnutí, sušenky atd. kdo co má rád.

To je tak ňák obecně vše, úpravy nechám na rodičích, ale to základní ať mají.

.

Středa 24.7. 18:00 trénink.
Pátek 26.7. 18:00 trénink.
Příští zápasy
Sobota 3.8. ??:?? - přátelák
Pšovka - Hostouň
Plus asi ještě jeden přátelák
Neděle 18.8. 12:30 - KP
Kunice - Pšovka
Neděle 25.8. 12:30 - KP
Pšovka - Velim
Odehrané zápasy
Neděle 16.6. 12:30 - KP
Pšovka - Červený Újezd 1:2
Sobota 8.6. 16:30 - KP
Rakovník - Pšovka 6:4
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one