FK PŠOVKA MĚLNÍK - Dorost
fkpsovkamelnik.cz - oficiální stránky FK Pšovka Mělník
fkpsovka2005.estranky.cz - stránky žáků
fkpsovka2017.netstranky.cz/ - stránky starší přípravky
fkpsovka20097.webnode.cz - stránky mladší přípravky
psovaktensenevzdava.cz - stránky školičky FK Pšovka
nv.fotbal.cz - stránky fotbalové asociace ČR
is.fotbal.cz - informační systém FAČR
skfs.cz/ - stránky středočeského krajského fotbalového svazu
vysledky.lidovky.cz - neoficiální výsledky
Soustředění na hřišti FK Pšovka, od pondělí do pátku (19.8. - 23.8. 2013), od 8:00 do 18:00.
Oběd zajištěn v autocampu. Pití, ovoce a něco k svačině bude k dispozici po celý den. S sebou běžné věci na trénink, náhradní oblečení, tenisky, ručník a plavky. Cena je 120 Kč na den.
Kačeny budou k dispozici po celý den, ale bazén je bohužel vypuštěný, takže osvěžení je alespoň trochu zajištěno. Pitný režim bude důsledně dodržován a i tréninková zátěž se bude odvíjet od počasí.
Pokud bude mít některá z maminek chuť, může přinést nějaký dobrý zákusek, jestli to teda umíte holky?

Seznam účastníků:
 Zůza Libor  Tadeáš Traxler  Müller Jan
 Feix Jan  Lichtenberg Kryštof  Mourek Lukáš
 Havel Jakub
 Doleček Tomáš  Vihan Matyáš
 Obročník Štefan  Vlk Marcel  Košvanec Václav
 Pudil Jakub  Lhoták Šimon  Knespl Martin
 Mencl Daniel  Svojš Marek  Rypka Lukáš
 Tomášek Adam  Žištiak Ondřej

Výsledky fyzických testů: /zajimavosti/fyzicke-testy
Celkové pořadí: 1.Lhoták, 2.Svojš, 3.Mencl.
Člunkový běh: 1.Svojš, 2.Žištiak, 3.Pudil.
Skok z místa: 1.Lhoták, 2.Svojš, 3.Lichtenberg.
Skok do dálky: 1.Svojš, 2.Lhoták, 3.Košvanec.
Sklapovačky: 1.Obročník a Vlk, 3.Havel a Mencl.
Tapping: 1.Feix, 2.Žištiak, 3.Müller.
Střelba: 1.Feix a Lichtenberg, 3.Rypka.
60m: 1.Rypka, 2.Lhoták, 3.Mencl.
100m: 1.Lhoták, 2.Svojš, 3.Košvanec.
400m: 1.Lhoták, 2.Mencl, 3.Košvanec.
1500m: 1.Košvanec, 2.Lhoták, 3.Svojš.

Denní plán:
8:00 - 8:30 - příjezd fotbalových hvězd.
9:00 - 11:00 - dopolední tréninková jednotka.
11:00 - 11:30 - regenerace.
11:30 - 12:30 - fotbalová výuka/hry/testy.
12:50 - 13:50 - oběd v campu.
14:00 - 15:45 - volnočasové aktivity/odpočinek/testy.
16:00 - 18:00 - odpolední tréninková jednotka.
18:00 - 18:30 - odjezd.

odkaz na loňské soustředění denik/letni-soustredeni-srpen-2012
   1.den - 19.8.2013 http://jgampw.rajce.idnes.cz/2013_08_19_soustredeni
Borců se sešlo 16, počasí ráno chvílemi lehce poprchávalo, takže pohodička. Nejdříve uvítání po prázdninách, představení nových hráčů, zítra snad ještě dorazí další nováček. Pak jedna novinka, to překvapivě ani neremcali, asi už jim je jasný, že jsou velký hráči a ne začínající mrňata, od této sezóny jim už nebudu nosit míče v báglu, ale každý si pro něj zajde sám a samozřejmě i vrátí na místo. Trénink klasika, občas někteří remcali při běhání, ale do všeho se vrhli s chutí a dopolední jednotku jsme zmákli podle plánu. Jablka a nektarinky na osvěžení. Po odpočinku je čekaly sedy/lehy, dle očekávání bylo oproti minule téměř u všech zlepšení. Oběd v campu, polévka gulášová, kuře s bramborem a salát, dle kostí i na zemi jim asi moc chutnalo. Po krátkém klidu, to kluci fakt moc dlouho nevydržej, se jak sarančata vrhli na trampolínu a domeček s klouzačkou, nechybělo škodění, těm co byli na trampolíně ostatní schovávali boty. Po příchodu na hřiště jsme si dali nanuky, vytáhli karty, badminton, líný tenis, šachy nebo šli na houpačky a hry venku. Ještě jsme stihli další část fyzických testů, tapping, ale ve tři hodiny místo plánovaného člunkového běhu, nás vyhnal déšť do kabiny. Místo fyzické námahy nás čekalo procvičení mozků, vědomostní hra a anglická slovíčka. Bohužel déšť nepřestával a v kabině nejde být s tou divokou zvěří až moc dlouho, jsou hladoví po pohybu, takže odpolední jednotka se zrušila a doufejme, že zítra vše doženeme. Byla to radost je opět vidět s chutí se zlepšit, fotbal jim chyběl.

  2.den - 20.8.2013 http://jgampw.rajce.idnes.cz/2013_08_20_soustredeni
Dnes se zúčastnilo 19 hráčů, oproti včerejšku odpadl pro nemoc Martin Knespl, ale už dorazili Kuba Pudil, Tadeáš, Lukáš Rypka a nová tvář Šimon Lhoták. Ranní jednotka byla po vzoru Sparty 2003, ovoce přišlo po poctivém odtrénování vhod, každý si vitamíny zasloužil, pak jsme před obědem dali další část testů, skok z místa, tady mne překvapilo zhoršení u pár kluků. Oběd v Campu, bramborová polévka, rýže s omáčkou a salát, všem chutnalo, no Štefanovi určitě, když si ještě přidal maso. Dnes trampolína nebyla, po dešti byla mokrá. Po odpočinku a volnu se šlo na další testy, člunkový běh a střelba na malou bránu, tady bylo hodně zlepšení a také pokoření trenérů, Marek Svojš byl rychlejší, sice jen o velmi malinko a navíc šli trenéři bez rozhýbání, no určitě bych ještě nějaké výmluvy našel, ale jsem liný to rozepisovat. Po načerpání sil se šlo na další testy, běh na 400 metrů už nebyla rychlá a jednoduchá disciplína, tady bylo potřeba zapojit i psychické síly. Kluci se do toho vrhli s odhodláním, někdo přepálil začátek, někdo šel volněji, ale každý si mákl ze všech sil a finiš byl často napínavý. Nejrychleji to zmálk s jasným náskokem dlouhonohý Šimon, což se dalo čekat,  ale další místa byla občas trošku překvapivá, Dan a Véna jedni z nejmelších (vzrůstem, ne duchem) se ztrátou 8s, za nimi Marek +3s, další trošku překvapení Libka +1s, když dokázal překonat i dlouhána Kryštofa s Kubou Pudilem +1s, i rychlonohého Ondru +2s, jim na paty ještě šlapal Honzik Müller +2s. Trošku víc jsem čekal od Štefana a Lukáše Mourka, ale ty asi doplatili na přepálený začátek, prostě dva divoši. Dvě minuty jen o trošku  nepřekonal Marcel, ale statečně se s během popral. Byl to napínavý závod a hlavně zkušenost před během na 1,5 km, tady už bude potřeba hodně si rozmyslet tempo. Už se těším na zajímavé boje. Zasloužený odpočinek, sladký zákusek od Janky a dobrota od Ivety (děkujeme holky) bylo potřebné dobití bateríí před odpolední jednotkou. Souboje 1 na 1, střelba a centry, na závěr zápas 7+1 než nás z hřiště vyhnal déšť. Pochvala všem dříčům a zítra se do toho vrhneme se stejným elánem.

  3.den - 21.8.2013 http://jgampw.rajce.idnes.cz/2013_08_21_soustredeni
Dnešní počasí paráda, sice únava se projevuje, ale kluci dál poctivě makají. Ráno zaměřené na techniku s míčem, přihrávky a kombinace, pak zápas 7+1. Ovoce a dobrý zákusek od Ivety, před obědem jen odpočinek a hry, trénink byl náročný a předešlé dva dny také, teď si oddych zasloužili, jen čtyři kluci si dodělávali zameškané testy z předešlých dní. Musím pochválit Kryštofa, že starost o ostatní vzal na sebe a na půl hodiny se zavřeli v kabině a vyprávěl strašidelné příběhy, to byla pro trenéry pohodička. Oběd polévka vývar s nudlemi, boloňské špagety a salát. Kubu Pudila stále bolel loket, při testech skoku z místa smolně dopadl, Liborkova maminka ho po hodině přivezla se sádrou, naštěstí to není zlomené, ale do příští soboty musí vydržet s ozdobou. Kryštof šel z oběda poněkud zasněný a spokojený, no aby ne, pěkná mladá číšnice mu dala telefonní číslo, trenéři jen tiše závidí. Odpočinek po obědě a nanuky, taky se ochutnal koláč Markéty a perník Íly. Na řadě byly další testy, běh na 60 a 100m. Na 60 měl nejrychlepší nohy Lukáš Rypka, s těsným náskokem 0,05s před Šimonem, třetí byl s odstupem 0,35s Dan. Na 100 překvapivě vypustil Lukáš, takže vitězství získal Šimon, o 0,2 před Markem, za ním s odstupem 0,83 překvapení dne Véna. Zítra nás čekají poslední dvě disciplíny, skok do dálky a s napětím očekávaný 1,5km. Během odpočinku se doplnila energie ovocem, Kryštof nás obdaroval melounem a čekala nás odpolední jednotka, zakončená opět fotbalem 7+1, systém mladších žáků je pro kluky přeci jen něco nového, ale oproti včerejšku už nastalo zlepšení a je vidět, že kluci fotbal baví a umějí ho. Hlavní je, že noví hráči do týmu zapadli a postupně se zapracovávají, bude to pro ně těžké, ale s pomocí ostatních to zvládnou, je to super parta.

  4.den - 22.8.2013 http://jgampw.rajce.idnes.cz/2013_08_22_soustredeni
Další odpadlík Matyáš, nejmladší člen statečně držel tempo i s o čtyři roky staršíma klukama, ale tělo už potřebovalo odpočinek, Lukáš Mourek si jel na výlet, Véna také odpočíval, po obědě to zakončil i Tomáš a Marcel. Dnešní dopolední jednotka byla pod vedením Létajících trenérů, tímto moc děkuji pánům Milanovi Kormaníkovi a Petrovi Hufovi. Parádní ukázka, kluci makali a chtěli se ukázat, dostali pěkně do těla a trénink se jim hodně líbil, stejně tak i nám, zároveň i následná debata byla velmi užitečná a poučná, budeme z dnešní zkušenosti čerpat. Oběd rajská a na zítra si kluci objednali svíčkovou, ten švihák lázeňský Kryštof tam prostě zařídí včechno. Chvíle zábavy na trampolíně a v domečku s klouzačkou, pak klasika nanuky, ovoce a dobroty, už ani nevim komu všemu se povedlo udělat tak dobré mlsky a pochválit to. V pauze po obědě jsem moc nefungoval, nějak mi docházely síly, původně jsem měl v plánu oblíbené hry, Dan a spol se těšili na "evoluci", ale zůstalo jen u volné zábavy. Pak byly na řadě poslední dvě disciplíny testů, skok do dálky a hodně očekávaný 1,5km. Dálka byla dle očekávání v režii Marka a druhého Šimona, Ondru z třetího místa o 3cm odsunul Dan a za nimi v těsném závěsu Libka. Na 1,5 km bylo čelo opět dle očekávání, Šimon, Marek, Ondra a trošku překvapení Honzik Müller, který předvedl skvělou taktiku a ve svém rozběhu dominoval, těžil z toho i Libka a dotáhl se na pozici za ním. Ale nejrychlejší sprint předvedl Štefan, což bylo také dle očekávání, přesně jako na hřišti, vždy najde kousek sil zachránit situaci, ten by i polomrtvej dohonil Bolta, kdyby mu vzal míč. Škoda, že Adam to nedotáhl do konce, stačilo trošku víc vůle a překonat krizi v sedmém kole, věřil jsem, že to dá, ale i tak to byl velmi statečný výkon, to se klanim. A klanim se i výkonu jediného běžce na trati s občankou (normálně bych napsal nejstaršího, ale jsem galantní), Saša to odběhala na pohodu, jak laňka, zároveň jí děkuji za pomoc a asistenci při testech. Po odpočinku potrénovat centry a zápas, každý toho už měl plné zuby, ale ukázali disciplínu a maximání snahu, všichni dřeli do poslední minuty. Velká pochvala pánové...

  5.den - 23.8.2013 http://jgampw.rajce.idnes.cz/2013_08_23_soustredeni
Poslední den další ztráty, Tomášovo pohmožděné koleno potřebuje 1-2 týdny oddech, Ondra zas ty třísla, Lukáš lenost, Libka se musel připravovat na cestu do Chorvatska a asi i únava zapracovala, ale aspoň dorazil na oběd. Odpoledne se přišel podívat i Kuba se sádrou, zdá se že to bude brzy v pohodě. Celý den s námi byla i Štefanova ségra Míša, líbilo se jí mít kolem sebe takovou ochranku namakanou, to jí budou kamarádky závidět. Dopolední jednotka rychlá práce s míčem, kombinace a souboje 1 na 1, poslední větší zápřah, je vidět, že kluci už toho mají celkem dost, ale statečně makaj z posledních sil. Před obědem zbyl konečne čas na hry, Evoluce, Počítadlo a Rybáři. Oběd polévka čočková nebo hrachová, no něco takového, do svíčkové s knedlíkem se každý pustil s chutí, však si jí včera objednali. Odpočinek na hřišti jako obvykle, chvíle klidu, pak hry, nějaký ten ovocný vitamín a zákusky, kačeny na osvězení. Odpoledne se už šel hrát jen fotbal a někteří si zároveň dodělali zbytek testů, tady nás velice překvapil Véna, jako jeden z nejmenších se ale na dnešní disciplíny vrhnul jako velikán, nejdříve si v dálce doskočil pro třetí nejlepší výkon a na 1,5km si strojovým tempem vyběhal čas nejlepší, podle jeho slov myslel na zlatý pohár a vůbec necítil únavu, fakt mistrovský výkon. Výsledky všech závodů sem dodám již brzy. Konec soustředění většina kluků ráda uvítala, stálo je to mnoho sil, ale nepochybuju o tom, že by tu klidně ještě pár dní odmakali. Teď už nás čeká normální část sezóny, doufám že soustředění bylo klukům k užitku.

Takže na závěr velká pochvala všem dříčům, často si mákli na hranici svých sil, noví kluci zapadli a doufám, že nejen oni, ale i ostatní budou dál makat a zlepšovat se. Poděkování Jirkovi za pomoc během celého soustředění, Íle za focení a pomoc při pondělním doprovodu, Saše za asistenci u atletiky, Sáře že tam s námi téměř každý den vydržela a pomohla, lidem z campu za dobré obědy, samozřejmě všem maminkám a rodičům za dobroty, bohužel kluci všechno snědli, budu teď týden sám doma, tak jsem doufal, že mám na pár dní vystaráno. To je fakt krutý osud, bolí mne nohy a nemám co jíst...

.
Středa 24.7. 18:00 trénink.
Pátek 26.7. 18:00 trénink.
Příští zápasy
Sobota 3.8. ??:?? - přátelák
Pšovka - Hostouň
Plus asi ještě jeden přátelák
Neděle 18.8. 12:30 - KP
Kunice - Pšovka
Neděle 25.8. 12:30 - KP
Pšovka - Velim
Odehrané zápasy
Neděle 16.6. 12:30 - KP
Pšovka - Červený Újezd 1:2
Sobota 8.6. 16:30 - KP
Rakovník - Pšovka 6:4
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one