FK PŠOVKA MĚLNÍK - Dorost
fkpsovkamelnik.cz - oficiální stránky FK Pšovka Mělník
fkpsovka2005.estranky.cz - stránky žáků
fkpsovka2017.netstranky.cz/ - stránky starší přípravky
fkpsovka20097.webnode.cz - stránky mladší přípravky
psovaktensenevzdava.cz - stránky školičky FK Pšovka
nv.fotbal.cz - stránky fotbalové asociace ČR
is.fotbal.cz - informační systém FAČR
skfs.cz/ - stránky středočeského krajského fotbalového svazu
vysledky.lidovky.cz - neoficiální výsledky
Soustředění na hřišti FK Pšovka, úterý - sobota (11. - 15.8. 2015), od 8:00 do 18:00.
Oběd zajištěn v restauraci na růžku "Pšovecká krčma". Pití, ovoce a něco k svačině bude k dispozici po celý den. S sebou běžné věci na trénink, náhradní oblečení, tenisky, ručník + hygiena.
Cena je 150 Kč na den.
Pitný režim bude důsledně dodržován a i tréninková zátěž se bude odvíjet od počasí.
Pokud bude mít některá z maminek chuť, může přinést nějaký dobrý zákusek, moc dobře víme, že to umíte holky.
Účast: Svojš, Kaiser, Nouzák, Eder, Feix, Fischer, Horáček, Hrstka, Kos, Pudil, Rypka, Mencl, Müller, Tomášek, Zůza, Kubáč.

Denní plán:
8:00 - 8:30 - příjezd fotbalových hvězd.
9:00 - 9:45 - taktická příprava.
10:00 - 12:00 - dopolední tréninková jednotka.
12:30 - 13:00 - oběd v restauraci na růžku.
13:15 - 15:15 - volnočasové aktivity/odpočinek/testy.
15:30 - 17:30 - odpolední tréninková jednotka.
17:30 - 18:00 - odjezd.

Den 1. http://jgampw.rajce.idnes.cz/2015_08_11_soustredeni
Dnes to odmakalo 14 kluků, deset dalších z různých důvodů nemohlo, ale dva dorazí ve čtvrtek. Začali jsme přivítáním nových hráčů a samozřejmě i těch stávajících, několika informacemi k nové sezoně a rozdáním nových míčů. Dopolední trénink byl na rozkoukání, technika s míčem, trošku toho pohybu bez míče, akce a střelba. Po obědě na nás čekala freestylová hvězda světového formátu, Fabian Duro z Albánie. Předvedl parádní sestavu z mistrovství světa a pak kluky potrénoval v individuálních dovednostech. Odpolední jednotka byla už náročnější, ale i přes kruté vedro se to odmakalo poctivě a s chutí.

Den 2. http://jgampw.rajce.idnes.cz/2015_08_11_soustredeni
Obuly se tenisky a necelé 2km běhu k autobusáku, v parku za Tescem si kluci dali několik okruhů, nejdříve 5x 300m úseky volněji, pak 5x 150m se sprintem do kopečka, pak 10x 50m jen sprinty a pak výklus zpět na hřiště. Celkem bylo necelých 5km, kluci pohoda, opět odmakáno poctivě. Hodně mě tam za Tescem kluci potěšili, okruhy běhali po dvou skupinách, že byl Adam ve své skupině na konci, to není podstatné, odmakal to ze všech sil, jako všichni, ale pěkné bylo, že při finiši každé série ho kluci z druhé, odpočívající skupiny povzbuzovali a hnali do cíle, takhle se chová dobrá parta. Po návratu na hřiště následovaly posilovací cviky a šlo se do restaurace. Oběd Boloňské špagety, zítra bude kuřecí stehno s rýží. No překvapil Libka, jedlík jako Somálec, ale dnes mu chutnalo a dokonce polévku snědl i za dalšího, asi to oběhal poctivě, že měl takový hlad. Po obědě jen trošku oddychu a už si kluci stavěli hřiště, místo odpočinku se hrál bosý fotbal. Odpolední jednotka nebyl žádný oddech, práce s míčem v rychlosti, kruhový trénink a na závěr fotbálek. Opět kruté vedro celý den, ale vypily se litry dobrého nápoje, každou chvíli ochlazení pod kačenama, samozřejmě vychlazené ovoce na osvěžení a tyčinky na energii. Děkuji maminkám za meruňky, švestky, perník atd. to vše nám přišlo vhod. Zítra nás čeká ráno opět výběh a za odměnu koupálko před obědem

Den 3. http://jgampw.rajce.idnes.cz/2015_08_13_soustredeni
Dnes se připojili Půďa a Marek. Začali jsme jako včera, výběhem za krásami Mělníka, tentokrát na Vrázovku, oblíbené schody v Rybářích a na závěr pěknou cestu od starého mostu na Aušperk. Pak jsme si dali regeneraci na koupališti, asi hodinu a půl před obědem, nejprve každý povinně dva bazény a pak volná zábava. Oběd na žádost Hrstiče bylo kuřecí stehno s rýží, i čočkovou polévku kluci snědli, ta na objednání sice nebyla a podle výrazů ve tvářích asi moc oblíbená není, ale vcelku ji kluci hladově smlsli. No že by je únava naučila jíst? Po obědě zas ty šílenci postavili hřiště a šli hrát zase bosý fotbal. Jinak klasika, nanuky, chlazené ovoce, tyčinky a osvěžení pod kačenama. Odpolední jednotka byla celkem náročná, pětiminutové úseky práce s míčem pro jednu skupinu, druhá jen výklus, pak si to prohodili a úsek dokončili přihrávkami v pohybu ve skupině, pak ješte jednou všechno dokola. Někteří ze začátku remcali, ale jejich problém, že po obědě místo odpočinku lítaj za míčem a pak se jim nechce běhat, ale překousli to a makali podle plánu. Jednotku jsme zakončili herními nácviky dvojic, Vítek si pěkně zachytal a šlo se domů. Vedro je úmorné jako blázen, ale zvládáme to velmi dobře, nejsme žádné měkoty. Opět děkuji maminkám za dobroty.

Den 4. http://jgampw.rajce.idnes.cz/2015_08_14_soustredeni
Ranní jednotka byla o něco dříve, ještě před obědem jsme zase chtěli jít na koupaliště, probíhala ve svižném tempu, hromadná práce s míčem. Oběd velmi dobrá polévka, gulášová, snědl bych snad celej hrnec, pak kuřecí plátek s bramborem nebo kaší. Dnes měli kluci zákaz jít hned po obědě na bosou ligu, ať mají víc energie na odpolední trénink, nejdříve jsme zkontrolovali, jestli správce lapil škodícího krtka, ano už tu hrabat nebude. Po lehkém odpočinku zase klasika, nanuky, bosá liga, ovoce, kačeny atd. Po energii z tyčinek se šlo na odpolední jednotku, technika s míčem v rychlosti, několik sérií sprintů, akce trojic a na závěr trestňáky, Vítek v bráně zvítězil, takže si střelci dali navíc posilovací cviky. Opět musím poděkovat maminkám za dobroty. Stále vedro, ale už foukal mírný vítr a občas i mraky nám to dělaly příjemnější. Zítra už to ukončíme o něco dřív, asi kolem třetí.

Den 5.
Dnes bylo počasí o něco příjemnější, po obědě dokonce i lehce pršelo, bohužel očekávaný liják nedorazil, takže pak bylo zase vedro. Ranní jednotku jsme trošku protáhli. Po zahřátí a bagu si kluci dali několik sérií na opičí dráze, pak technika s míčem ve trojicích, hra trojic proti přečíslení, dlouhé příhrávky a na závěr souboje, 1 na 1, pak v různých počtech. K obědu jsme si objednali pizzy a pixly Coly. Čekání na potravu jsme si zkrátili dojedením meruněk a bílými historkami. Ani poslední den kluci moc odpočinek po obědě nevyužili, udržel jsem je v klidu co nejdéle, ale pak už jim zas nadskakovaly neposedné nohy a vyrazili, jak jinak, na bosou ligu, ale jen na chvíli, dnešek jsme o trošku zkrátili a odpolední, jen hodinovou, jednotku začali už ve dvě hodiny. Fotbal 4 proti 4 a byl konec. Poděkování a pochvala za účast a poctivé makání, dojedení zbytků od maminek a šlo se domů.

celkové hodnocení dopíšu asi zítra, teď jdu do hospody, jsem za těch pár dní vyprahlej, jak sahara... potřebuju vitamín p.
.
Středa 24.7. 18:00 trénink.
Pátek 26.7. 18:00 trénink.
Příští zápasy
Sobota 3.8. ??:?? - přátelák
Pšovka - Hostouň
Plus asi ještě jeden přátelák
Neděle 18.8. 12:30 - KP
Kunice - Pšovka
Neděle 25.8. 12:30 - KP
Pšovka - Velim
Odehrané zápasy
Neděle 16.6. 12:30 - KP
Pšovka - Červený Újezd 1:2
Sobota 8.6. 16:30 - KP
Rakovník - Pšovka 6:4
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one