FK PŠOVKA MĚLNÍK - Dorost
fkpsovkamelnik.cz - oficiální stránky FK Pšovka Mělník
fkpsovka2005.estranky.cz - stránky žáků
fkpsovka2017.netstranky.cz/ - stránky starší přípravky
fkpsovka20097.webnode.cz - stránky mladší přípravky
psovaktensenevzdava.cz - stránky školičky FK Pšovka
nv.fotbal.cz - stránky fotbalové asociace ČR
is.fotbal.cz - informační systém FAČR
skfs.cz/ - stránky středočeského krajského fotbalového svazu
vysledky.lidovky.cz - neoficiální výsledky
Ode dneška začnu občas psát historii... Někde na netu jsem se inspiroval a zdálo se mi to jako dobrý a zajímavý nápad, napsat sem co mne zrovna napadne, co mne zaujalo na tréninku nebo v zápase.

- 23.9.2011 - trénink.
Péťa Šára při protažení vyrazil Danovi zub. Dnes jsme dělali nové cviky na rozcvičení, podávání míčů ve dvojicích, klukům se to celkem líbilo, jinak byl trénink většinou hodně neplechy, dva tři lumpové a dokáže to zpomalit a někdy i znechutit trénink, no s jedním jsem se dnes musel rozloučit, fakt to nešlo.

- 28.9.2011 - turnaj ve Slaném.
Kluci střídali slabší chvilky s dobrou hrou, ale celkově předvedli slušný výkon. Občas naší hru poznamenala slabší psychika a nedostatek vůle, kluci někdy zbytečně podléhali zklamání z obdržených gólů a zapomínali se soustředit na svůj výkon, možná je to tím, že tuto sezónu byli zatím v každém zápase jednoznačně lepší a najednou narazili na týmy, které jim nic nedarují a předvádějí solidní fotbal. Možná je to i tím, že někdy převládá neplecha nad soustředěním se jen na fotbal, na tom fakt musíme hodně zapracovat. Taky se ukázalo, že nám chybí větší rychlost a důraz, což je z části spojené s vůlí a zarputilostí, tu by se všichni měli učit od Štefana, ten je schopen na hřišti položit život. Taky se projevilo, jak moc nám chybí kvalitnější širší kádr, hráče základní sestavy těžko nahrazujeme, ale na druhou stranu můžeme být rádi, že ty kluky to baví a chtějí se zlepšovat. A ještě jedna kaňka tohoto dne, spojená s tou jejich neplechou, ztratili nový míč.
Středa 24.7. 18:00 trénink.
Pátek 26.7. 18:00 trénink.
Příští zápasy
Sobota 3.8. ??:?? - přátelák
Pšovka - Hostouň
Plus asi ještě jeden přátelák
Neděle 18.8. 12:30 - KP
Kunice - Pšovka
Neděle 25.8. 12:30 - KP
Pšovka - Velim
Odehrané zápasy
Neděle 16.6. 12:30 - KP
Pšovka - Červený Újezd 1:2
Sobota 8.6. 16:30 - KP
Rakovník - Pšovka 6:4
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one