FK PŠOVKA MĚLNÍK - Dorost
fkpsovkamelnik.cz - oficiální stránky FK Pšovka Mělník
fkpsovka2005.estranky.cz - stránky žáků
fkpsovka2017.netstranky.cz/ - stránky starší přípravky
fkpsovka20097.webnode.cz - stránky mladší přípravky
psovaktensenevzdava.cz - stránky školičky FK Pšovka
nv.fotbal.cz - stránky fotbalové asociace ČR
is.fotbal.cz - informační systém FAČR
skfs.cz/ - stránky středočeského krajského fotbalového svazu
vysledky.lidovky.cz - neoficiální výsledky
- 5.2.2012 - turnaj starší v Riegrových sadech.
Tým byl v nejsilnějším složení, takže se očekávalo lepší než šesté místo a určitě na to kluci i měli. Obrana nám fungovala dobře, zejména s vynikajícím Kryštofem v bráně, umí dobře číst hru, včas a důrazně vyběhnout a přesně rozehrát, po zásluze dostal ocenění pro nejlepšího gólmana turnaje, což je dobrá vizitka i celé obrany, sice občas zapomněli obránci, hlavně Pája, využít zpětné nahrávky na gólmana a místo založení rychlé akce jsme zbytečně ztráceli míče. Také by to chtělo zlepšit kombinaci a tlak při útočení, častokrát se zbytečně probíjíme obsazeným prostorem. Bohužel nám dnes chyběla i troška štěstí, v zápase s ČAFC zbytečná remíza a v boji o páté místo jsme nedokázali porazit Pečky. Celkově má tým v tomto složení rozhodně na víc, jen lépe kombinovat a využívat prostor.

- 8.2.2012 - trénink sokolovna.
To bych je přerazil dneska smrady jedny. Začátek tréninku normál, občas blbosti, kecání nebo ulejvání, ale pohoda, kliky a dřepy je neminou. Taky, jak je teď poslední dobou zvykem, má Matěj furt nějaké výhrady: "Tohle cvičení je namáhavé. Já už nemůžu. Proč nejsem s někým jiným, atd." Ale ok, tohle beru, každej je ňákej, sice už mne to kolikrát nebaví, strávit mnoho času přemlouváním a domlouváním. Asi tohle ale změním, jsou už větší, žádní prckové ze školky, nemůžu jim dělat ještě chůvu, sice beru, jsou to ještě pořád děti a podpořit a pomoci potřebujou, ale trénink je trénink, ne hry ve školce. Tak ale dobrý, vše bylo normál, než jsme šli dělat cvičení ve trojicích. Postupně je rozděluju, než zvládnu poslední trojici, ostatní blbnou, náhle dostanu pecku míčem přesně do brejlí až se mi ohnou, Štefan mířil přesně a tvrdě, teda spíš nepřesně. Jo zuřil jsem, nos mne bolel a taky takový to naštvání, že tohle už je fakt moc i na mne. Okamžitě sklidit míče, vynadat všem a jít se uklidnit do šatny, to bylo nejlepší řešení. Chvíli byli zticha, nevěděli co se bude dít. Bylo mi líto Kryštofa, koukal smutně na mne a vše ho asi mrzelo, chtěl trénovat, byl hodnej. Po vychladnutí jsem jim ještě jednou vynadal a šlo se makat, žádný cvičení ve trojicích s míčem, ale běhy, žabáky atd. To je zjevně moc nebavilo, ale poctivě a poslušně makali. Pak jsme znovu zkusili cvičení ve trojicích, rozdělení bylo naprosto jiné než prve, ticho bez blbnutí, to jsem je musel pochválit. Dál už vše probíhalo normálně.

- 11.2.2012 - turnaj mladší B-tým na Mělníku.
Bohužel marodka trošku zkomplikovala složení týmu, chyběl Štěpán a gólman Jirka Kroulík a především Honzik Müller, který solidně odehrál minulý turnaj. Naštěstí už konečně dorazil na turnaj i Péťa Šára, který potřebuje hrát jako sůl, byl na hřišti vidět, bojoval v obraně a snad jako jediný hráč v poli dokázal i nahrát. Konečně si zahrál i David Svoboda, dlouho se na fotbale neukázal, ale už snad začne chodit, bojoval, běhal a snažil se, jen mu chybí zlepšit technika a tak celkově fotbalové myšlení, ale to je jen o tréninku a poctivé docházce, tak jako u Péti. Velká posila týmu byl Libka, odpoledne ho čekal turnaj s áčkem, takže teď šel do brány, už jen za to, že zvládl dva turnaje za den, si zaslouží pochvalu. V bráně si počínal s jistotou a přehledem, dobře odhadoval herní situace, bylo vidět, že zkušenosti z těžkých bojů v áčku už umí využít. Vybíhal, přesně rozehrával rukou i nohou a předvedl i několik důležitých zákroků a velice se zasloužil, že jsme ve čtyřech zápasech dostali jen jeden gól a vlastně byl téměř jediný hráč, který pořádně vystřelil na bránu soupeře, škoda že toho kluci nevyužívali víc. Pak mne potěšil i Matěj Vlastník, kluk z minipřípravky, byl s námi poprvé, sice technika nic moc a v útoku se mu moc nedařilo, ale po přesunu do obrany už docela něco zahrál. Matyáš a Kuba předvedli své obvyklé výkony, snažili se, jen by to chtělo více odvahy a rychlosti, to platí zejména pro Kubu, ale víc zápasů s béčkem ji doufám pomůže.

- 11.2.2012 - turnaj mladší A-tým na Zličíně.
Krásné a těžce vybojované třetí místo na kvalitně obsazeném turnaji. Nikdo nevěděl, jak to bude vypadat, zvučná jména soupeřů slibovala těžké boje, sice jsme byli (v této sezóně poprvé) v nejsilnější sestavě, ale soupeři měli vysokou kvalitu, což se nakonec i ukázalo a všichni dokonale prověřili schopnosti všech kluků, každý zápas byl boj do posledních vteřin a sebemenší zaváhání se nemilosrdně trestalo. Znali jsme jen Beroun z turnaje v Kralupech, tam vyhrál a soupeře celkem válcoval, tady nakonec skončil poslední, což svědčí o kvalitě ostatních týmů. I tentokrát jsme s nimi remízovali. Na úvod jsem zvládli zápas s Viktorkou Žižkov a asi tohle byl jediný zápas, kdy jsme byli i opticky lepší. Pak s Teplicemi to už bylo dramatičtější a jen zbytečná chyba v závěru nás připravila o výhru. S Berounem to bylo vyrovnaný a plichta byla spravedlivá. Slabší chvilku jsme si vybrali v předposledním zápase a zaslouženě prohráli s Děčínem. V následující zápase s pozdějším vítězem turnaje Admirou Praha bylo vše zapomenuto a po parádním výkonu nám výhra jen těsně unikla, soupeř 30 sekund před koncem vyrovnal na konečných 3:3, ale to už nic nezměnilo na našem úspěšném účinkování na tomto těžkém turnaji. Jsem rád, že obstojíme v konkurenci takto silných týmů a nejsme tu jen do počtu a především, že pro kluky jsou to velmi cenné zkušenosti, které již dokáží vstřebat. Navíc brankář získal poukázku do brankářské školy Petra Kouby.

Paráda. Příště napíšu víc, teď jsem línej...
Středa 24.7. 18:00 trénink.
Pátek 26.7. 18:00 trénink.
Příští zápasy
Sobota 3.8. ??:?? - přátelák
Pšovka - Hostouň
Plus asi ještě jeden přátelák
Neděle 18.8. 12:30 - KP
Kunice - Pšovka
Neděle 25.8. 12:30 - KP
Pšovka - Velim
Odehrané zápasy
Neděle 16.6. 12:30 - KP
Pšovka - Červený Újezd 1:2
Sobota 8.6. 16:30 - KP
Rakovník - Pšovka 6:4
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one