FK PŠOVKA MĚLNÍK - Dorost
fkpsovkamelnik.cz - oficiální stránky FK Pšovka Mělník
fkpsovka2005.estranky.cz - stránky žáků
fkpsovka2017.netstranky.cz/ - stránky starší přípravky
fkpsovka20097.webnode.cz - stránky mladší přípravky
psovaktensenevzdava.cz - stránky školičky FK Pšovka
nv.fotbal.cz - stránky fotbalové asociace ČR
is.fotbal.cz - informační systém FAČR
skfs.cz/ - stránky středočeského krajského fotbalového svazu
vysledky.lidovky.cz - neoficiální výsledky
- 3.11.2010 - uspořádání turnaje.
Už nějakou dobu přemýšlím o uspořádání turnaje a teď už to začíná vypadat reálně. Datum je vymyšlený, 8.5.2012, je to úterý státní svátek. Rozhodčí už taky slíbil, že by to odpískal a zajistí i kolegu. Správce hřiště nabídl pomoc s některými technickými věcmi a i se zajištěním překvapení, napadlo mne zajímavé vystoupení pro kluky a úplnou náhodou jsem to hned domluvil. Už i dva týmy předběžně přislíbily účast. Je to ještě hodně starostí a vymýšlení, ale základní věci už mám v hlavě a postupně to dávám dohromady. Myslím, že to vše dopadne dobře a turnaj bude solidní.

8.11.2011 - turnaj na Pšovce 8.5.2012.
Tak už jsem rozjel přípravy, zítra rozešlu pozvánky, teď jsem ji dodělal, už mám předběžně domluveny čtyři týmy.

18.11.2011 - trénink.
Dnes jsme poprvé trénovali v nafukovací hale u cukrovaru, je to paráda, velký a vybavený hřiště. Jsem rád, že alespoň na pátek se mi podařilo sehnat solidní halu, sokolovna na Pšovce je už pro nás malá, nejde tam pořádně hrát fotbal a nacvičovat akce, ale středy tam zvládneme na nabírání fyzičky.

20.11.2011 - turnaje v tomto týdnu.
Čtvrtek v Běchovicích - kromě prvního zápasu s Žižkovem, který kluci docela prospali, to byl pěkný bojovný výkon a jen kousek štěstí nám chyběl k třetímu místu. Nejvíc se mi líbil druhý zápas, proti Klánovicím, drama do posledních minut, první gól zápasu jsme dali celkem brzy, ale soupeř dokázal dvěma góly stav otočit, kluci to nevzdali a bojovali ze všech sil, nakonec po zásluze opět strhli vedení na svou stranu. Zápas s Kostelcem byl vcelku jednoznačný, sice jsme brzy prohrávali, ale postupně náš tlak rostl a výhra 4:1 nás poslala do boje o bronzové medaile s domácími sršni. V tom jsme doplatili na neproměňování šancí, kterých jsme měli víc než soupeř, ale nakonec byl šťastnější domácí tým, který alespoň jednu dokázal využít.
V neděli na Žižkově byl průběh turnaje opačný, začátek paráda, ale závěr se nám moc nepovedl. Dvě jednoznačné výhry 3:0, pak remíza 0:0 s pozdějším finalistou, který měl proti nám jen jednu vážnější šanci, to byl vstup do turnaje až překvapivě dobrý. V posledním zápase ve skupině asi každý čekal naší jasnou výhru, která se ale nekonala, bohužel z velké šance postupu do finále nebyl nakonec ani boj o třetí místo. Je to škoda, kluci si zasloužili zahrát ve finále proti slávistickým holkám, bylo to i moje přání, sice některé maminky se bály, že nám nakopou a je fakt, že hráli celkem zostra. Ale nedá se nic dělat, občas se nezadaří, tak to někdy bývá.
Takže první dva halové turnaje za námi, kluci předvedli pěkné bojovné výkony, snahu přihrát a kombinovat i obsadit soupeře a zodpovědně bránit. Sice nám chybí větší důraz a houževnatost, taky více klidu při rozehrávce a v zakončení, ale netřeba to vyjmenovávat, kluky čeká ještě hodně práce, ale je vidět, že se to stále lepší a lepší. Bohužel nemáme tak široký kádr, většinou vše závisí jen základní sestavě a navíc někteří z ostatních hráčů zanedbávají docházku a bez tréninku to prostě nejde. Proto mne teď obzvlášť potěšila účast Denise Lišky, který se snad nakonec rozhodne přestoupit k nám, ukázal, že je šikovný a vstřelil i jeden gól.
Na další turnaje už snad pojede Štefan, bohužel je teď nemocný. Jeho absence byla velmi znát, ale i bez něj kluci hráli dobře a snažili se něco dokázat...
Středa 24.7. 18:00 trénink.
Pátek 26.7. 18:00 trénink.
Příští zápasy
Sobota 3.8. ??:?? - přátelák
Pšovka - Hostouň
Plus asi ještě jeden přátelák
Neděle 18.8. 12:30 - KP
Kunice - Pšovka
Neděle 25.8. 12:30 - KP
Pšovka - Velim
Odehrané zápasy
Neděle 16.6. 12:30 - KP
Pšovka - Červený Újezd 1:2
Sobota 8.6. 16:30 - KP
Rakovník - Pšovka 6:4
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one