FK PŠOVKA MĚLNÍK - Dorost
fkpsovkamelnik.cz - oficiální stránky FK Pšovka Mělník
fkpsovka2005.estranky.cz - stránky žáků
fkpsovka2017.netstranky.cz/ - stránky starší přípravky
fkpsovka20097.webnode.cz - stránky mladší přípravky
psovaktensenevzdava.cz - stránky školičky FK Pšovka
nv.fotbal.cz - stránky fotbalové asociace ČR
is.fotbal.cz - informační systém FAČR
skfs.cz/ - stránky středočeského krajského fotbalového svazu
vysledky.lidovky.cz - neoficiální výsledky
7.1.2012 - zpestření tréninku.
Během fotbalové debaty s kamarády, konkrétně s Péťou Vejdělkem, vznikl velmi dobrý nápad na zpestření fotbalové výuky. Uspořádáme pro kluky turnaj družstev v nohejbale. Antukové hřiště máme přímo před kabinami a je to skvělá průprava pro fotbal. Uděláme to asi o víkendu během sezóny, uvidíme podle zápasů a chuti a možnosti rodičů a dětí, ale počítám, tedy doufám, že účast bude vysoká.

14.1.2012 - turnaj mladší v Kralupech.
Tak tohle byla paráda, nejen druhé místo, ale především výkon všech kluků. Sice dva zápasy se slabšími týmy jsme se nedokázali pořádně gólově prosadit, ikdyž jsme téměř celý zápas hráli na jejich půlce, ale náš výkon vždy gradoval proti silným týmům, zejména ve finále podali kluci svůj nejlepší výkon této sezóny, fakt bojovněji a s naprostým nasazením jsem je ještě hrát neviděl a bylo i vidět, že si ten fotbal užívají, ikdyž to je velká makačka. Doufám, že si z toho vezmou ponaučení do dalších zápasů, zejména Libka, který se sice vždy snaží, ale pořád mu chybí větší důraz a dravost, což ale ve finále ukázal, že to jde, jen na to přijít a uvědomit si to v hlavě. Odkaz na turnaj /turnaje/turnaje-sezona-2011-2012/halove-turnaje/14-1-2012-kralupy

14.1.2012 - turnaj starší v Dobřichovicích.
5.místo, dvě výhry a dvě prohry, to je slušný. Na tento turnaj nás posílili hned dva nový kluci, bratranec Šárovců Lukáš, šikovný hráč z Lužce, kterého už známe a taky úplně nová tvář gólman Kryštof Lichtenberg, který se už v pátek na tréninku, to byl s náma poprvý, ukázal jako velmi solidní posila. Oba s námi snad pojedou i na další turnaje a pokud všichni pořádně potrénují (zejména Pavlik Šára, který už potřebuje zlepšit docházku a to prej i Lukáš) a pojede i Honzik Hrstka, věřím, že v takové sestavě potrápí ty nejlepší týmy.

28.1.2012 - turnaj mladší na Mělníku.
Turnaje se měli zúčastnit především jen kluci z B-týmu, bohužel marodka nás donutila vzít i Tadeáše, Libku a Dana, což se značně projevilo na výkonu a kluci získali pěkné druhé místo, sice obsazení turnaje bylo poněkud slabší než jsme zvyklí z turnajů s Áčkem, ale i přesto je stříbro solidní úspěch. Dan byl sice poslední dva zápasy unavený a skoro byla ohrožena jeho účast na nedělním turnaji, ale po celý turnaj tým táhl a největší měrou se zasloužil o dobrou hru našeho týmu. Tadeáš byl jistota v bráně a pouze jednou smolně lovil míč z brány. Libka se snažil prosadit a rozehrát si balón s Danem, z jejich spolupráce padlo nejvíce našich gólů, jen škoda, že nevyužil víc šancí, ale i pět gólů bylo velmi užitečných a dobrá práce. Bylo znát, že tihle tři už mají mnoho těžkých bitev za sebou a na hřišti vědí, co dělat.
Dnes bych ale vyzvedl hru Honzika Müllera, byl to jeho nejlepší výkon v přípravce a ukázal, že má chuť a začíná fotbalu rozumět. V obraně s Danem bojoval o každý míč a snažil se i dobře rozehrát.

29.1.2012 - turnaj mladší v Riegrových sadech.
Tento turnaj začal ranním šokem, před odjezdem se ze zdravotních důvodů omluvil Adam, takže jsme jeli jen v pěti a nikdo na střídání. Navíc měl Libor a Adamem naložit Lukáše, což nakonec zbylo na mne, takže trenér a autobus v jednom. Nejdřív vzít na Podolí Dana, pak pro Štěpána a ještě do Mlazic pro Lukáše, naštěstí vše proběhlo hladce a na turnaj jsme dorazili včas. Po mírných komplikacích při vjezdu do areálu nás čekalo bludiště velké haly Sokola Vinohrady, jednou jsem musel hledat Lukáše, cestou na WC zabloudil, ale zachoval se jako chytrý chlap a pomoc hledal na vrátnici, kde jsem ho po chvíli našel. Ještě než jsme se stačili v tom bludišti zorientovat, byl za námi první zápas a jednoznačná výhra 3:0. Další dva boje ve skupině už byly o něčem jiným, soupeři si v pohodě střídali dvě čtveřice a pořádně naše kluky prohnali. Další zápas, proti poslednímu týmu druhé skupiny, si kluci opět dostatečně zaútočili, i když občas při nás stálo štěstí, a jasná výhra 4:1 nás poslala do boje o 5.místo proti Bohemce, ta sice nehrála nijak výrazně lépe než my, ale dnes to na lepší umístění nebylo, možná to pátý při trošce štěstí.
Tadeáš podal sice slušný výkon, ale při těžkých situacích nás moc nepodržel a několik gólů pustil zbytečně, občas i výhozy se mu nedařily. Štefan jako vždy velký živel a bojovník, občas zapomínal bránit, ale nahradil to důrazem a rychlostí, mnohokrát zaskočil soupeře, když se z postu obránce během vteřiny objevil před soupeřovým brankářem a narušil jejich rozehrávku nebo ohrozil bránu. Dan nebyl tak výrazný jako jindy, asi se projevila únava ze sobotního turnaje, občas stejně jako Štefan měl okénka v bránění, ale i přesto byl na hřišti znát, vybojoval spoustu míčů, rozehrával a podporoval útok. Luky neustále zaměstnával obranu soupeřů, využíval svou rychlost, tah na bránu i pohotovou střelbu, pomáhal i bránit, ale dnes to měl těžký, v útoku byl v podstatě sám a i přesto se stál králem střelců, asi mu vyhovovalo, že nemusel nahrávat na druhého útočníka, velká pochvala za sedm gólů, za jeho výkon a za zisk prvního individuálního ocenění. Štěpán se snažil, občas narušil rozehrávku soupeře i pomohl bránit, ale ještě jsou takové zápasy pro něho těžké a prospěje mu co nejvíce hrát v B-týmu. Ale celkově zaslouží všichni pochvalu, jako jediný tým jsme hráli bez střídání a rozhodně jsme nepředvedli špatný výkon.
Středa 24.7. 18:00 trénink.
Pátek 26.7. 18:00 trénink.
Příští zápasy
Sobota 3.8. ??:?? - přátelák
Pšovka - Hostouň
Plus asi ještě jeden přátelák
Neděle 18.8. 12:30 - KP
Kunice - Pšovka
Neděle 25.8. 12:30 - KP
Pšovka - Velim
Odehrané zápasy
Neděle 16.6. 12:30 - KP
Pšovka - Červený Újezd 1:2
Sobota 8.6. 16:30 - KP
Rakovník - Pšovka 6:4
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one