FK PŠOVKA MĚLNÍK - Dorost
fkpsovkamelnik.cz - oficiální stránky FK Pšovka Mělník
fkpsovka2005.estranky.cz - stránky žáků
fkpsovka2017.netstranky.cz/ - stránky starší přípravky
fkpsovka20097.webnode.cz - stránky mladší přípravky
psovaktensenevzdava.cz - stránky školičky FK Pšovka
nv.fotbal.cz - stránky fotbalové asociace ČR
is.fotbal.cz - informační systém FAČR
skfs.cz/ - stránky středočeského krajského fotbalového svazu
vysledky.lidovky.cz - neoficiální výsledky
Rozlučka po výborné sezoně byla stejně dobrá, jako ta celá sezona. Účast hojná a užili jsme si to parádně, protože nám to maká po všech stránkách, kluci jsou super parta a rodiče stejně tak, to je ten hlavní důvod, proč se kluci tak moc zlepšují a chtějí hrát stále všichni pohromadě a společně být co nejlepší a třeba jednou se někomu povede dostat někam výš, do kvalitního týmu, to je náš cíl a jdeme za ním tvrdě a poctivě. Jediný kdo chyběl byl Romča, ještě si válel šunky v Chorvatsku, ale v neděli už na svou žádost nastoupil za béčko proti Beřkovicím a kámoše ze školy jednoznačně porazil, taky chyběl Jarda, asi z toho jeho randění chytil angínu.
Nejdříve jsme potrénovali, mezitím Marcel připravoval výbornou kýtu, velkou jako prase a mooc dobrou krkovici, tímto mu velmi děkuji, každý si fakt pochutnal. No ale dobrot bylo mnohem víc, maminky se snažily a je vidět, že v kuchyni to umějí, takže i jim patří velké díky. Po tréninku přišlo na řadu trošku slávy, kluci r.2002 přecházejí do dorostu, takže po zásluze velké poděkování za žákovské časy a jako přání hodně štěstí v jejich dalším fotbalovém kroku dostali nějaké dárky. No a pak přišlo na řadu i velké překvapení pro trenéry, krásný dort a naprosto vynikající a strašně moc dobrý rum Diplomatico, no nešlo odolat a jedna flaška se prostě musela hned vypít, děkujeme a moc  nás to potěšilo. Nechybí ani společné foto týmu a pak už se jen slavilo, kluci slavili pohybem a jak jinak, hráli fotbal.
Ještě si ve středu potrénujeme, užijeme si turnaj v Holicích a je konec sezony, snad se i během prázdnin setkáme, už mám jednu věc v plánu, turnaj v něčem, ale ještě to neprozradím. Takže vše paráda, děkuji každému za účast, za poctivou práci během sezony, všem za podporu a za pomoc s fungováním týmu. Pšovka, to je válec...

Foto zde jgampw.rajce.idnes.cz/2017_06_16_rozlucka
Středa 24.7. 18:00 trénink.
Pátek 26.7. 18:00 trénink.
Příští zápasy
Sobota 3.8. ??:?? - přátelák
Pšovka - Hostouň
Plus asi ještě jeden přátelák
Neděle 18.8. 12:30 - KP
Kunice - Pšovka
Neděle 25.8. 12:30 - KP
Pšovka - Velim
Odehrané zápasy
Neděle 16.6. 12:30 - KP
Pšovka - Červený Újezd 1:2
Sobota 8.6. 16:30 - KP
Rakovník - Pšovka 6:4
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one