vysledky.lidovky.cz - neoficiální výsledky
Sobota 19.8.2017 od 10:00 - přátelák v Liběchově.
FK Kralupy 1901 - FK Pšovka 6:0 (2:0)
Sestava: Traxler, Štěpánek, Vlk, Vedlík, Mencl, Páko, Zůza, Müller (c), Hezina, Ježek, Merta - Zelenka, Havel.
No nic moc, úvod zápasu vyrovnaný a pak celkem podobný průběh, jakej my umíme a bohužel zbytečně. Místo vedení, kdy zazdíme i tu největší tutovku, pak soupeři gól darujeme. Ve 20.min lehký centr, ani ne nijak nebezpečná situace, Tadeáš ho lacině podběhne a odflákne to, je z toho gól. Chvíli před přestávkou zapomeneme na důraz a soupeř po centru jednoduše doráží nikým pořádně nebráněn, no možná nějakým stínem hráče. Po přestávce, aby toho nebylo málo, se k poraněnému Adamovi, který si dnes dal jen předzápasovou rozcvičku, přidávají lehce zraněný Aleš a i Petr, tři beci mimo. Takže druhou půlku dohráváme se zamíchanou sestavou a bez náhradníka. Ještě se snažíme se zápasem něco udělat, ale po 15-ti minutách přichází zlomový moment a je rozhodnuto. Mates, sice dnes hodně bojující, ale ty góly prostě tomu chybí, zahodil, tedy spíš přehodil ve velké tutovce z malého vápna bránu a za chvíli už soupeř zvyšuje na 3:0. To je začátek konce, už nám to nejde a během pár minut pak dostáváme další dva góly. Ještě pak jeden a od sedmého nás dělil jen kousek, soupeř nedal penaltu, no furt lepší jen 0:6 než 7...
Takže dnes to nevyšlo, víme proč a zapracujeme na tom, zápas to byl velice užitečný a dokonale odkryl ty chyby, o kterých dokola mluvíme, teď nás čeká soustředění, takže dobrá příležitost se zlepšit. Jo budou to galeje tentokrát...