FK PŠOVKA MĚLNÍK - Starší žáci
fkpsovkamelnik.cz - oficiální stránky FK Pšovka Mělník
fkpsovka2005.estranky.cz - stránky mladších žáků
fkpsovka20097.webnode.cz - stránky mladší přípravky
psovaktensenevzdava.cz - stránky školičky FK Pšovka
nv.fotbal.cz - stránky fotbalové asociace ČR
is.fotbal.cz - informační systém FAČR
skfs.cz/ - stránky středočeského krajského fotbalového svazu
vysledky.lidovky.cz - neoficiální výsledky
8.kolo - sobota 14.10.2017 od 9:30
FK Pšovka A - FK Říčany 8:0 (6:0)
Sestava: Traxler, Šára, Tomášek, Vedlík, Mencl (c), Páko, Müller, Štěpánek, Zůza, Merta, Ježek - Havel, Hezina, Svoboda, Kroulík.
Góly: Ježek 4x, Merta 2x, Páko, Tomášek.
No konečně to bylo přesně tak, jak to má být. První poločas jsme výraznou převahu potvrdili gólově a byl klid, po přestávce jsme už zápas dohráli v klidu a zcela pod kontrolou.
Brankový účet otevřel hned v úvodu Michal, Líba ho vybídnul přesnou průnikovkou mezi obránce a pak už jen stačilo jednoduše obstřelit brankáře. Druhý gól přišel v 16.minutě, Tomáš se díky důrazu dostal do průniku zleva a zachoval klid (všechno přesně podle představ trenérů), pak jednoduše přehodil obránce i gólmana a Matěj z malého vápna v pohodě dorazil do prázný brány. Pak přišel na řadu Tomášův gólostroj (no konečně), nejdříve ho do prúniku vyslal Péťa, po dvou minutách Honza, pak ho při rohu Líba našel přesně u vzdálenější tyče a na 6:0 dal znovu po rohu, kdy se dostal k odraženému míči, rychle se zorientoval a zavěsil. Po přestávce jsem se ani nestačil rozkoukat a Matěj přidal další gól, pak to sice bylo stále převážně na jednu bránu, ale tempo už bylo klidnější. Gólový účet uzavřel asi čtvrt hodiny před koncem Adam z trestňáku.
Takže paráda kluci, konečně zápas, který jsme si zbytečně nezkomplikovali, je to jen o těch blbejch gólech, který je vlastně tak jednoduchý dávat.
Ještě chci zmínit asi nejhezčí moment zápasu, sice to nebyl gól, ale byla to paráda, ukázková akce. Po rychlé kombinaci a přenesení hry se míč během chvíle dostal od levého obránce přes záložníky až na pravý kraj vápna k Tomášovi, ten se s ničím taky nezdržoval a hned to poslal ke vzdálenější tyči Michalovi do náběhu, jeho rybička byla výstavní, bohužel jen do tyče, tohle si gól opravdu zasloužilo.
 .
Jarní prázdniny - máme volno.
Pondělí 26.2. 17:45-18:45 trénink,
 sokolovna s Leošem.
Středa 28.2. 17:30 trénink hala.
Pátek 2.3. 17:45 trénink hřiště.
Neděle 4.3. zápas, 11:45 na FC.
Příští zápasy
Neděle 4.3. 12:40 - zimní liga
FC Mělník - Pšovka A
Sobota 17.3. 9:30 - KP
Pšovka A - Kosmonosy
Odehrané zápasy
Neděle 11.2. 12:40 - zimní liga
Pšovka A - Zeleneč 3:1
Neděle 28.1. 12:20 - zimní liga
Pšovka A - Velvary 8:1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one