16.kolo - sobota 4.11.2017 od 9:30
FK Pšovka A - SK UNION Čelákovice 5:1 (4:0)
Sestava: Traxler, Vedlík, Tomášek, Vlk, Mencl (c), Páko, Müller, Zůza, Merta, Ježek, Svoboda - Šára, Štěpánek, Havel, Kroulík.
Góly: Zůza 2x, Vlk, Páko, Ježek.
První poločas dobrý výkon, sice umíme zahrát lépe, ale stav 4:0 odpovídal dění na hřišti. Soupeř se snažil a bojoval, ale naše převaha byla znát. Bohužel po přestávce jsme po pátém gólu přestali hrát a zbytečnými nepřesnostmi a základními chybami nechali soupeře hru vyrovnat. Výhra naprosto zasloužená, ale dobrý dojem ze zápasu kazí ta zhoršená hra po přestávce.
Úvod zápasu byl podle našich představ, 5.minuta David sklepl na vápně Líbovi, střela po zemi k tyči a první gól, jak jednoduché, po čtyřech minutách Michal v rychlém průniku po levém křídle pohotově předložil Líbovi na přední tyč a bylo to 2:0. V 19.minutě byl u toho opět Líba, jeho rohy měly dnes šťávu, tentokrát to využil Marcel a s přehledem zavěsil. Po několika minutách využil svou rychlost a dravost velmi aktivní Michal, průnik zleva zakončil jednoduchým obstřelením brankáře. Po přestávce se nejdříve zdálo, že soupeře jednoznačně přejedeme, hned ve 3.minutě založil Líba kombinaci, Michal vysunul Jéžu a po přesném zakončení to bylo 5:0 a bohužel ale i konec výborného fotbalu. Kdo ví, jestli pak přišlo uspokojení nebo proč, ale potom už jsme přestali hrát a zbytek zápasu byl hodně pod naše možnosti. Soupeř se začal dostávat více do šancí a jednu nakonec proměnil, jak jinak, po naší zcela laciné chybě ve středu hřiště. Ale i přes zhoršenou hru jsme dovedli zápas zaslouženě do vítězného konce. Ale pánové, příště tohle ne, na tréninku si to hned vysvětlíme, asi po stopadesátý. No i přesto bych chtěl kluky pochválit, teda jen za tu část, kdy hráli fotbal.