1.kolo (nadstavba) - sobota 21.4.2018 od 10:15
TJ Baník Švermov - FK Pšovka A 2:1 (1:0)
Sestava: Traxler, Vlk, Tomášek, Mencl (c), Páko, Müller, Vedlík, Štěpánek, Ježek, Merta, Svoboda - Havel, Šára, Hezina, Šubrt.
Góly: Vlk.
Takže zase klasika a zbytečná prohra, sice hrajeme fotbal, ale opět zaostáváme v důrazu, neproměňujeme šance a oba góly soupeře laciný a darovaný. Udělal jsem dnes takový online záznam...
2.min - David sám na gólmana, místo jasného gólu si míč zamotal mezi nohama.
10.min - David střela z hranice vápna nad.
12.min - Matěj si pohrál na malém vápně, ale zakončení slabé a do gólmana.
21.min - Davidovi chyběl ve vápně kousek do zakončení.
27.min 0:1 - trestňák z 30ti metrů sice pěkně trefený, ale tohle se má chytat.
34.min - soupeř střela z 30ti metrů vedle.
Zápas jsme začali dobře, měli jsme více ze hry, tlačíme, ale příležitosti nedotáhneme do konce a když už, tak šance zahazujeme a pak přijde takhle blbej gól. Do té doby Tadeáš neměl, až na pár výběhů, žádnou práci a z první střely na bránu to tam padne. Místo naštvání a zvýšení otáček nás to utlumí a chvíli trvá, než se vzpamatujeme, do poločasu už se nám tolik nedařilo a bohužel ani přestávka nás nenastartovala a deset úvodních minut druhé půle jsme nechali hrát soupeře.
36.min - soupeř po centru střela z hranice vápna vedle.
37.min - soupeř rychlý průnik, zachránila nás tyčka.
41.min - soupeř střela z dálky nad.
42.min - soupeř střela z hranice vápna vedle.
Úvod nebyl zrovna ideální, ale postupně jsme se vzchopili a začali zlepšovat, bohužel v ten nejhorší moment, když se zvedáme, přijde laciná fatální chyba.
46.min 0:2 - Honza výborně vybojuje míč, ale zpětná přihrávka na obránce se moc nepovede a jde mezi ně, to vystihne soupeř, je z toho brejk a gól.
Kluci se ale rychle oklepou a po druhém zbytečném direktu se nevzdávají, není to lehké ale makáme dál.
51.min - Jéža v průniku zprava sám proti gólmanovi, ale dá mu to rukou.
59.min - Tadeáš předvedl oblíbenou kličku útočníkovi, pak i druhou, ale mírně zaváhal a o míč přišel, naštěstí zvládl i roli obránce a soupeři míč zase vzal.
61.min - Matěj hlavou z malého vápna nad.
63.min - Tadeáš výborně vyběhl a vychytal jasný gól z průniku středem.
64.min - Adam zblízka po centru přestřelil.
65.min - Aleš z hranice vápna přestřelil.
67.min 1:2 - Marcel trestňák cca z 30ti metrů s přispěním teče obránce snižuje.
69.min - David ve vápně místo chladnokrevného fotbalového řešení, kdy stačilo jen posunout míč mezi beky a přesně zakončit, volí ukvapenou nepřipravenou střelu hodně vedle.
No škoda, v závěru jsme soupeře zmáčkli a nechybělo moc alespoň k vyrovnání. Zápas zajímavý a měl šťávu, soupeř nás převyšoval v důrazu "překvapivě" (tohle nám chybí), ale další dobrá zkušenost. Někteří kluci dnes ale zahráli pod své možnosti. Jedeme dál, máme na víc.