8.kolo - sobota 14.10.2017 od 9:30
FK Pšovka A - FK Říčany 8:0 (6:0)
Sestava: Traxler, Šára, Tomášek, Vedlík, Mencl (c), Páko, Müller, Štěpánek, Zůza, Merta, Ježek - Havel, Hezina, Svoboda, Kroulík.
Góly: Ježek 4x, Merta 2x, Páko, Tomášek.
No konečně to bylo přesně tak, jak to má být. První poločas jsme výraznou převahu potvrdili gólově a byl klid, po přestávce jsme už zápas dohráli v klidu a zcela pod kontrolou.
Brankový účet otevřel hned v úvodu Michal, Líba ho vybídnul přesnou průnikovkou mezi obránce a pak už jen stačilo jednoduše obstřelit brankáře. Druhý gól přišel v 16.minutě, Tomáš se díky důrazu dostal do průniku zleva a zachoval klid (všechno přesně podle představ trenérů), pak jednoduše přehodil obránce i gólmana a Matěj z malého vápna v pohodě dorazil do prázný brány. Pak přišel na řadu Tomášův gólostroj (no konečně), nejdříve ho do prúniku vyslal Péťa, po dvou minutách Honza, pak ho při rohu Líba našel přesně u vzdálenější tyče a na 6:0 dal znovu po rohu, kdy se dostal k odraženému míči, rychle se zorientoval a zavěsil. Po přestávce jsem se ani nestačil rozkoukat a Matěj přidal další gól, pak to sice bylo stále převážně na jednu bránu, ale tempo už bylo klidnější. Gólový účet uzavřel asi čtvrt hodiny před koncem Adam z trestňáku.
Takže paráda kluci, konečně zápas, který jsme si zbytečně nezkomplikovali, je to jen o těch blbejch gólech, který je vlastně tak jednoduchý dávat.
Ještě chci zmínit asi nejhezčí moment zápasu, sice to nebyl gól, ale byla to paráda, ukázková akce. Po rychlé kombinaci a přenesení hry se míč během chvíle dostal od levého obránce přes záložníky až na pravý kraj vápna k Tomášovi, ten se s ničím taky nezdržoval a hned to poslal ke vzdálenější tyči Michalovi do náběhu, jeho rybička byla výstavní, bohužel jen do tyče, tohle si gól opravdu zasloužilo.