4.kolo (nadstavba) - neděle 13.5.2018 od 10:15. Sraz 7:00
TJ TATRAN SEDLČANY - FK Pšovka A 2:6 (0:5)
Sestava: Traxler, Ježek, Tomášek, Mencl (c), Páko, Müller, Vedlík, Zůza, Štěpánek, Merta, Svoboda - Šubrt, Havel, Novotný, Vítovský.
Góly: Svoboda 2x, Merta, Vedlík, Zůza, Müller.
Dnes bylo rozhodnuto stejně rychle, jako minule doma s Pečkama, nasázíme hned tři góly a je klid. 1.min Matěj po rohu na jistotu trefuje odkrytou bránu. 10.min David využil chyby brankáře při rozehrávce a po dvou minutách zakončil pěknou kombinační akci, kterou výborně rozjel Dan. 22.min Aleš z úhlu prostřelil brankáře. 26.min Líba ze dvou metrů na pohodu dorazil podél brankáře po akci Matěje. Poločas byl jasně v naší režii, bohužel po přestávce přišlo uspokojení a zbytečně jsme zapomínali na týmový výkon. V 60.min se Honza konečně odhodlal ke střele, dokonce i levačkou, sice trošku se štěstím, ale bylo to 6:0. Závěr jsme už trošku odflákli a v posledních pěti minutách si necháme dát dva góly, jak jinak, lacino. No alespoň slečna v týmu soupeře měla radost, že nám dala gól. A to se cení, není to jen o fotbale, ale musíme rozdávat i radost...
Takže daleký výlet byl úspěšný a cestou zasloužený Mekáč. Pochvala pánové a jedeme dál, ještě nás čeká hooodně práce.