skfs.cz/ - stránky středočeského krajského fotbalového svazu
vysledky.lidovky.cz - neoficiální výsledky
Komentář k zápasům:

- Neděle 10.11. MŽ 7:1 v Postřižíně, dnešní sestava
, složená převážně z mladších kluků, předváděla kvalitní fotbal, zápas byl jasně v naší režii, první půlku ještě soupeř vzdoroval, ale v druhé jsme zlepšili kombinaci a zaslouženě proměňovali šance. Tímto jsme uzavřeli podzimní část sezóny a čekají nás boje v hale. Velká pochvala všem za zlepšení a snahu.
- Pátek 8.11. MŽ 1:1 s FC Mělník, první poločas měl větší tlak soupeř, ve druhém se naši kluci zlepšili, víc běhali než oni, ale chyběla tomu lepší finální nahrávka a střelba. Mělnický si také vytvořili několik šancí, takže remíza spravedlivá. Dobrý bojovný výkon všech, odmakali to poctivě a ze všech sil.

29.8.2914 - Liběchov od 16:30, sraz v 16:00
Mladší žáci: FK Kralupy 1901 - Pšovka 5:7 (3:1)
Soupiska: Lichtenberg (brankář 1.poločas), Žištiak, Mareček, Müller, Svojš, Feix, Havel, Mourek, Traxler (brankář 2.poločas), Lhoták.
Góly: Havel 2x, Lichtenberg 2x, Mourek 2x, vlastní.
Komentář: První zápas na větším hřišti kategorie mladších žáků, tímto chci poděkovat Kralupům za pozvání. Výsledek sice není až tak důležitý, ale samozřejmě každá výhra potěší. Hlavní je, že se kluci do zápasu vrhli s chutí a po celou dobou bojovali ze všech sil, úvod nám sice moc nevyšel, góly po zbytečných chybách, to ale kluky nezlomilo a v druhém poločase dokonali obrat. Pro Šimona a Marka to byl první zápas v životě, oba předvedli, že se na soustředění neulejvali a že s nimi musíme v týmu počítat, tak jako s další novou posilou Kájou, který ve velmi těžké roli středního obránce nahradil chybějícího Štefana a poctivě to odmakal, velká pochvala kluci, která samozřejmě patří i ostatním.