FK PŠOVKA MĚLNÍK - Starší žáci
fkpsovkamelnik.cz - oficiální stránky FK Pšovka Mělník
fkpsovka2005.estranky.cz - stránky mladších žáků
fkpsovka20097.webnode.cz - stránky mladší přípravky
psovaktensenevzdava.cz - stránky školičky FK Pšovka
nv.fotbal.cz - stránky fotbalové asociace ČR
is.fotbal.cz - informační systém FAČR
skfs.cz/ - stránky středočeského krajského fotbalového svazu
vysledky.lidovky.cz - neoficiální výsledky
Rozlučka po výborné sezoně byla stejně dobrá, jako ta celá sezona. Účast hojná a užili jsme si to parádně, protože nám to maká po všech stránkách, kluci jsou super parta a rodiče stejně tak, to je ten hlavní důvod, proč se kluci tak moc zlepšují a chtějí hrát stále všichni pohromadě a společně být co nejlepší a třeba jednou se někomu povede dostat někam výš, do kvalitního týmu, to je náš cíl a jdeme za ním tvrdě a poctivě. Jediný kdo chyběl byl Romča, ještě si válel šunky v Chorvatsku, ale v neděli už na svou žádost nastoupil za béčko proti Beřkovicím a kámoše ze školy jednoznačně porazil, taky chyběl Jarda, asi z toho jeho randění chytil angínu.
Nejdříve jsme potrénovali, mezitím Marcel připravoval výbornou kýtu, velkou jako prase a mooc dobrou krkovici, tímto mu velmi děkuji, každý si fakt pochutnal. No ale dobrot bylo mnohem víc, maminky se snažily a je vidět, že v kuchyni to umějí, takže i jim patří velké díky. Po tréninku přišlo na řadu trošku slávy, kluci r.2002 přecházejí do dorostu, takže po zásluze velké poděkování za žákovské časy a jako přání hodně štěstí v jejich dalším fotbalovém kroku dostali nějaké dárky. No a pak přišlo na řadu i velké překvapení pro trenéry, krásný dort a naprosto vynikající a strašně moc dobrý rum Diplomatico, no nešlo odolat a jedna flaška se prostě musela hned vypít, děkujeme a moc  nás to potěšilo. Nechybí ani společné foto týmu a pak už se jen slavilo, kluci slavili pohybem a jak jinak, hráli fotbal.
Ještě si ve středu potrénujeme, užijeme si turnaj v Holicích a je konec sezony, snad se i během prázdnin setkáme, už mám jednu věc v plánu, turnaj v něčem, ale ještě to neprozradím. Takže vše paráda, děkuji každému za účast, za poctivou práci během sezony, všem za podporu a za pomoc s fungováním týmu. Pšovka, to je válec...

Foto zde jgampw.rajce.idnes.cz/2017_06_16_rozlucka
Sobota 21.10. zápas B, sraz 12:15 Dřínov.
Neděle 22.10. zápas A, sraz 8:35.
Pondělí 23.10. 17:45 přátelák s B-týmem.
Středa 25.10. 17:45 trénink.
Pátek 27.10. 17:45 trénink.
Příští zápasy
Sobota 21.10. 13:00 - OP
Dřínov - Pšovka B
Neděle 22.10. 10:15 - KP
Brandýs - Pšovka A
Odehrané zápasy
Neděle 15.10. 13:30 - OP
Pšovka B - Sazená 23:1
Sobota 14.10. 9:30 - KP
Pšovka A - Říčany 8:0
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one