FK PŠOVKA MĚLNÍK - Starší žáci
fkpsovkamelnik.cz - oficiální stránky FK Pšovka Mělník
fkpsovka2005.estranky.cz - stránky mladších žáků
fkpsovka20097.webnode.cz - stránky mladší přípravky
psovaktensenevzdava.cz - stránky školičky FK Pšovka
nv.fotbal.cz - stránky fotbalové asociace ČR
is.fotbal.cz - informační systém FAČR
skfs.cz/ - stránky středočeského krajského fotbalového svazu
vysledky.lidovky.cz - neoficiální výsledky
Rozlučka po výborné sezoně byla stejně dobrá, jako ta celá sezona. Účast hojná a užili jsme si to parádně, protože nám to maká po všech stránkách, kluci jsou super parta a rodiče stejně tak, to je ten hlavní důvod, proč se kluci tak moc zlepšují a chtějí hrát stále všichni pohromadě a společně být co nejlepší a třeba jednou se někomu povede dostat někam výš, do kvalitního týmu, to je náš cíl a jdeme za ním tvrdě a poctivě. Jediný kdo chyběl byl Romča, ještě si válel šunky v Chorvatsku, ale v neděli už na svou žádost nastoupil za béčko proti Beřkovicím a kámoše ze školy jednoznačně porazil, taky chyběl Jarda, asi z toho jeho randění chytil angínu.
Nejdříve jsme potrénovali, mezitím Marcel připravoval výbornou kýtu, velkou jako prase a mooc dobrou krkovici, tímto mu velmi děkuji, každý si fakt pochutnal. No ale dobrot bylo mnohem víc, maminky se snažily a je vidět, že v kuchyni to umějí, takže i jim patří velké díky. Po tréninku přišlo na řadu trošku slávy, kluci r.2002 přecházejí do dorostu, takže po zásluze velké poděkování za žákovské časy a jako přání hodně štěstí v jejich dalším fotbalovém kroku dostali nějaké dárky. No a pak přišlo na řadu i velké překvapení pro trenéry, krásný dort a naprosto vynikající a strašně moc dobrý rum Diplomatico, no nešlo odolat a jedna flaška se prostě musela hned vypít, děkujeme a moc  nás to potěšilo. Nechybí ani společné foto týmu a pak už se jen slavilo, kluci slavili pohybem a jak jinak, hráli fotbal.
Ještě si ve středu potrénujeme, užijeme si turnaj v Holicích a je konec sezony, snad se i během prázdnin setkáme, už mám jednu věc v plánu, turnaj v něčem, ale ještě to neprozradím. Takže vše paráda, děkuji každému za účast, za poctivou práci během sezony, všem za podporu a za pomoc s fungováním týmu. Pšovka, to je válec...

Foto zde jgampw.rajce.idnes.cz/2017_06_16_rozlucka
Jarní prázdniny - máme volno.
Pondělí 26.2. 17:45-18:45 trénink,
 sokolovna s Leošem.
Středa 28.2. 17:30 trénink hala.
Pátek 2.3. 17:45 trénink hřiště.
Neděle 4.3. zápas, 11:45 na FC.
Příští zápasy
Neděle 4.3. 12:40 - zimní liga
FC Mělník - Pšovka A
Sobota 17.3. 9:30 - KP
Pšovka A - Kosmonosy
Odehrané zápasy
Neděle 11.2. 12:40 - zimní liga
Pšovka A - Zeleneč 3:1
Neděle 28.1. 12:20 - zimní liga
Pšovka A - Velvary 8:1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one