FK PŠOVKA MĚLNÍK - Dorost
fkpsovkamelnik.cz - oficiální stránky FK Pšovka Mělník
fkpsovka2005.estranky.cz - stránky žáků
fkpsovka2017.netstranky.cz/ - stránky starší přípravky
fkpsovka20097.webnode.cz - stránky mladší přípravky
psovaktensenevzdava.cz - stránky školičky FK Pšovka
nv.fotbal.cz - stránky fotbalové asociace ČR
is.fotbal.cz - informační systém FAČR
skfs.cz/ - stránky středočeského krajského fotbalového svazu
vysledky.lidovky.cz - neoficiální výsledky
Rozlučka po výborné sezoně byla stejně dobrá, jako ta celá sezona. Účast hojná a užili jsme si to parádně, protože nám to maká po všech stránkách, kluci jsou super parta a rodiče stejně tak, to je ten hlavní důvod, proč se kluci tak moc zlepšují a chtějí hrát stále všichni pohromadě a společně být co nejlepší a třeba jednou se někomu povede dostat někam výš, do kvalitního týmu, to je náš cíl a jdeme za ním tvrdě a poctivě. Jediný kdo chyběl byl Romča, ještě si válel šunky v Chorvatsku, ale v neděli už na svou žádost nastoupil za béčko proti Beřkovicím a kámoše ze školy jednoznačně porazil, taky chyběl Jarda, asi z toho jeho randění chytil angínu.
Nejdříve jsme potrénovali, mezitím Marcel připravoval výbornou kýtu, velkou jako prase a mooc dobrou krkovici, tímto mu velmi děkuji, každý si fakt pochutnal. No ale dobrot bylo mnohem víc, maminky se snažily a je vidět, že v kuchyni to umějí, takže i jim patří velké díky. Po tréninku přišlo na řadu trošku slávy, kluci r.2002 přecházejí do dorostu, takže po zásluze velké poděkování za žákovské časy a jako přání hodně štěstí v jejich dalším fotbalovém kroku dostali nějaké dárky. No a pak přišlo na řadu i velké překvapení pro trenéry, krásný dort a naprosto vynikající a strašně moc dobrý rum Diplomatico, no nešlo odolat a jedna flaška se prostě musela hned vypít, děkujeme a moc  nás to potěšilo. Nechybí ani společné foto týmu a pak už se jen slavilo, kluci slavili pohybem a jak jinak, hráli fotbal.
Ještě si ve středu potrénujeme, užijeme si turnaj v Holicích a je konec sezony, snad se i během prázdnin setkáme, už mám jednu věc v plánu, turnaj v něčem, ale ještě to neprozradím. Takže vše paráda, děkuji každému za účast, za poctivou práci během sezony, všem za podporu a za pomoc s fungováním týmu. Pšovka, to je válec...

Foto zde jgampw.rajce.idnes.cz/2017_06_16_rozlucka
Pátek 21.9. 18:00 trénink hřiště.
Sobota 22.9. zápas, sraz 8:15.
Pondělí 24.9. 18:00 trénink hřiště,
 dnes bez Leoše.
Středa 26.9. 18:00 trénink hřiště.
Příští zápasy
Sobota 22.9. 10:15 - KP
Kosmonosy - Pšovka
Neděle 30.9. 12:30 - KP
Pšovka - Nymburk
Odehrané zápasy
Středa 19.9. 17:30 - KP
Pšovka - FC Mělník 0:4
Neděle 16.9. 12:30 - KP
Pšovka - Říčany 3:1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one